ДОПОВНЕННЯ

Каталогу підприємств-товаровиробників Кіровоградської області

"КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ: ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ"

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у 2017 році сформовано Каталог підприємств-товаровиробників Кіровоградської області.

Завантажити або переглянути каталог можна за посиланням.

У цьому каталозі українською і англійською мовами зібрано інформацію про місцеві компанії, які є провідними представниками галузевого бізнесу регіону, про їх продукцію та послуги, які доступні на міжнародному та регіональному ринку Кіровоградщини.

Каталог буде не тільки джерелом інформації для бізнесу, але й дозволить підвищити інвестиційний імідж Кіровоградської області, стане ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами, сприятиме пожвавленню бізнес-активності підприємств регіону та залученню інвестицій в область.

Цей каталог буде поширюватиметься серед потенційних інвесторів, іноземних дипломатичних установ акредитованих в Україні, дипломатичних представництв України за кордоном, під час офіційних зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та інших заходів міжнародного характеру.

Запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання (всіх форм власності, розміру, організаційно-правової форми та видів діяльності) презентувати себе на сторінках нашого каталогу.

Для представлення свого потенціалу в Каталозі підприємств-товаровиробників Кіровоградської області необхідно надати інформацію про своє підприємство та продукцію (товари, послуги) за формою у форматі Word (див. в доданих файлах), а також логотип підприємства та фото виробничих потужностей та продукції, що виробляється.

Інформацію та заповнену форму направити на електронну пошту Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації

public@economika.kr-admin.gov.ua або real_sektor@economika.kr-admin.gov.ua, або prom106@ukr.net

Розміщення інформації в каталозі є безкоштовним.

Телефон для довідок: (0522) 24 13 53, 24 55 79

Завантажити: Додаток для заповнення в форматі WORD