--- Департамент економічного розвитку та торгівлі ---
              

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Оплата праці, зайнятість населення та соціальний діалог

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Безоплатна первинна правова допомога

Головна

Увага! Оголошення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік

УВАГА! Запрошуємо долучитися до спільної роботи над розробкою проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік


    В області проводиться робота з розроблення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.

    Для того, щоб цей процес пройшов максимально ефективно, запрошуємо долучитися до нього активних представників бізнесу, вищої освіти, науки та громадськості, які мають ідеї та готові до плідної роботи над їх втіленням.

    Заповнюйте анкету для визначення регіональної проблематики та збору пропозицій щодо завдань, заходів, проєктів, які мають знайти своє відображення у проєкті Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік.

    Заповнені анкети приймаються до 15 липня 2021 року. Переходьте за посиланням https://forms.gle/hBCwJQH7BnmqBoDa9


    Також свої пропозиції можна надавати департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації на e-mail: public@economika.kr-admin.gov.ua

ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ДОКУМЕНТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД


- ДЕТАЛЬНІШЕ -

Створено загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину

http://sme.gov.ua/covid19/

На сайті вже доступна інформація про: діючі обмеження для МСБ з метою протидії поширенню захворювання COVID-19; перелік заходів державної підтримки;відповіді на головні питання від бізнесу.

Ресурс також буде наповнюватись корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців.

ОГОЛОШЕННЯ


про проведення конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області на 2021 рік


Дедлайн для подання заявок 15.07.2021 року             Територія дії - Кіровоградська область


- ДЕТАЛЬНІШЕ -

24.09.2021


ПІДПРИЄМЦЯМ УКРАЇНИ!


    З 18 серпня по 22 вересня 2021 року Державна установа "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" у співпраці з Інститутом маркетингу (Естонія) за фінансування Міністерства закордонних справ Естонії (Проєкт з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги) проводять набір на освітню програму для компаній сфери послуг України – Service Export Ukraine.

    Програма дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства сфери послуг, як почати експортувати свої послуги чи інтенсифікувати експортну діяльність..


    Контактна особа від Державної установи "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" для комунікації – Максим Чечелев, менеджер проєтів Інституту Маркетингу


Мобільний телефон: + 38 (050) 352 19 01         Електронна адреса: maxim.chechelev@mi.ee


- ДЕТАЛЬНІШЕ -


24.09.2021

СХЕМА ПАРКОВОК транспортних засобів під час роботи виставки

"AgroExpo-2021"


- ДЕТАЛЬНІШЕ -

23.09.2021


23 вересня 2021 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Шеремета відбулося чергове засідання Робочої групи для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу (далі – Робоча група).  

    Під час засідання Робочої групи обговорено сформовані членами тематичних груп утворених при Офісі Президента України конкретні пропозиції змін до законодавчих актів України, у тому числі з питань впорядкування використання реєстраторів розрахункових операцій.


20.09.2021


20 вересня 2021 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Поліщука відбулося чергове засідання обласної робочої групи з опрацювання питань упорядкування використання об'єктів державної власності, які розташовані на території Кіровоградської області (далі – Робоча група).  

    Під час засідання, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та представники головного управління Національної поліції в області, головного управління Держгеокадастру в області проінформували про об'єкти державної власності, які знаходяться на їх балансі і не використовуються у господарській діяльності і можуть бути запропоновані до приватизації. Члени Робочої групи схвалили пропозиції щодо включення об’єктів на приватизацію та рекомендували вищезазначеним органам вжити в установленому порядку відповідні заходи.

    Крім того, на засіданні заслухано керівників департаменту житлово-комунального господарства та управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації про врегулювання статусу об'єктів житлового фонду, споруд цивільного захисту, що у процесі приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

    За результатами засідання прийнято протокольне рішення.


13.09.2021

Грантовий конкурс для соціальних стартапів!


    Проєкт "EU4Youth - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні" оголошує грантовий конкурс для підтримки соціальних стартапів в Україні.

    Даний Конкурс проєктних пропозицій оголошений в рамках проєкту "EU4Youth - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні" (далі - Проєкт), що передбачає комплексний підхід до розвитку соціального підприємницького потенціалу молоді Молдови та України шляхом створення сприятливої екосистеми для соціальних підприємств, а також стимулювання і підтримки більшого числа молодих соціальних підприємців в розробці і реалізації їх інноваційних рішень по просуванню соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках програми EU4Youth.


Питання можна надсилати електронною поштою maina@egaliteint.org до 21 вересня 2021 року.


    Більш детальна інформація 3A ПОСИЛАННЯM

10.09.2021

У місті Вінниця стартувала !!!"Міжнародна конференція UkraineInvest Talks: Vinnytsia,   яка спрямована на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України.


    Захід є інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Центральної України.

    Організатори: Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest та Вінницька обласна державна адміністрація.

    Від Кіровоградської області беруть участь: заступник голови обласної державної адміністрації Шеремет Сергій, Голова наглядової ради ПАТ "НВП "Радій" Бахмач Євген та в.о директора департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Соломаха Світлана.

    З програмою заходу можна ознайомитись : ЗА ПОСИЛАННЯМ

    Пряма трансляція заходу: ПОСИЛАННЯ

10.09.2021

22 вересня 2021 року компанія "Інформ-Консалтинг" проводить ексклюзивний семінар/вебінар "ФО-П, інтернет - торгівля, РРО, єдиний податок" (м. Київ, вул. Михайлівська,1/3, готель "Козацький").


Реєстрація учасників обов'язкова (044) 221 69 87; (067) 536 09 01 Марианна.

Дізнатися більше про захід (програму)


-= детальніше =-

07.09.2021

03 вересня 2021 року у м. Кропивницькому відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця.


Кращих підприємців області привітали та вручили подяки, почесні грамоти та відзнаки області заступник голови облдержадміністрації Сергій Шеремет, голова обласної ради Сергій Шульга, заступник Кропивницького міського голови Михайло Бєжан, разом з представниками обласного об'єднання організації роботодавців, обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців, Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, а також керівниками обласної податкової служби та служби зайнятості.

Також, у рамках урочистих заходів підприємців привітали концертною програмою.

07.09.2021

До уваги суб'єктів господарювання!


    Офіс розвитку МСП (SMEDO) підготував для суб'єктів господарювання короткий порадник у формі чек-листа "Як підготуватись до отримання кредиту".

    Розроблений чек-лист дає можливість за 3 хвилини дізнатись – чи можете Ви бути учасником програми "Доступні кредити 5-7-9%.

    Лист з результатами відповідності та рекомендаціями у вигляді дорожньої карти надсилається Вам відразу після заповнення Вами форми.

    "Чек-лист учасника програми" за посиланням: https://sme.gov.ua/579start

07.09.2021

Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн-форум!


    Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та Rotary Club Lviv Innovational організовують Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн-форум під назвою "Intellectual Online Ironman" - "Управлінські рішення в сучасних умовах".

    Захід розпочнеться 02 листопада 2021 року та триватиме до 16 лютого 2022 року. Онлайн – трансляція заходу відбуватиметься щодня з 19:00 до 21:00 год.

    Метою благодійного форуму є залучення коштів на працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю – створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку.

    Дізнатися більше про захід можна за посиланням: http://rotary-innovational.com

    Контактна особа – менеджер проекту – Назар Мазур, тел. 096 136 55 27

06.09.2021

До уваги суб'єктів господарювання!


XX МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

у м. ЛЬВІВ!


Повідомляємо, що місті Львові 16 вересня 2021 року буде проходитиме щорічний XX Міжнародний економічний форум (стадіон "Арена Львів", вул. Стрийська, 199).

ДЕТАЛЬНІШЕ

01.09.2021

"Побачив? Прибери". В Україні стартувала підготовка до найбільшої екологічної акції осені


ДЕТАЛЬНІШЕ

01.09.2021

Робоча зустріч з Послом Королівства Таїланд в Республіці Польща та в Україні


    08 вересня 2021 року о 12:00 в Торгово-промисловій палаті України (к. 401, 4 –ий поверх) відбудеться робоча зустріч з Послом Королівства Таїланд в Республіці Польща та в Україні за сумісництвом та представниками Комерційного відділу Посольства.


ДЕТАЛЬНІШЕ

01.09.2021

Діловий візит українських підприємців до КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ!


    З 12 по 17 вересня 2021 року Торгово-промислова палата України за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні організовує діловий візит українських підприємців до КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ.

    Торгово-промислова палата України запрошує долучитися до складу ділової делегації українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних

компаній.


ДЕТАЛЬНІШЕ

30.08.2021

    Яким буде святкування Дня підприємця у 2021 році?


    Кіровоградська обласна державна адміністрація, Кіровоградська обласна рада, Кропивницька міська рада запрошують всіх підприємців взяти участь в урочистому заході до Дня підприємця, який відбудеться 03 вересня 2021 року о 10 годині на Театральній площі (біля театру Кропивницького).

   

Оголошення про святкування Дня підприємця у 2021 році

30.08.2021

    20 серпня 2021 року в облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Шеремета, за участі голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергія Коваленка відбулося чергове засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.

    На засіданні розглянуто інвестиційні бізнес-проєкти суб'єктів підприємництва для надання фінансової підтримки. За результатами розгляду прийнято рішення про надання фінансової допомоги на впровадження бізнес-проєктів, які пройшли конкурсний відбір:

ТОВ "ОРІДЖИН АГРО" для придбання обладнання для модернізації клепального цеху (на зворотній основі);

ТОВ "ЮНІКОМ" на відшкодування сплачених у 2021 році відсотків по кредиту ПАТ "Укргазбанк";

ФО-П Дейнекіна П.А. із надання послуг за допомогою безпілотного літального апарату (на зворотній основі).

    Крім того, обговорено питання про стан підготовки заходів з відзначення Дня підприємця 2021.

12.08.2021

ПІДПРИЄМЦЯМ ІТ СЕКТОРУ УКРАЇНИ!

    З 09 серпня по 05 вересня 2021 року Державна установа "Офіс з розвитку підприємництва та експорту" у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" проводять набір на першу в Україні освітню програму для компаній ІТ сектору-Export Evolution IT.

З детальним описом Програми можна ознайомитися за посиланням.

Мобільний телефон: + 38 050 352 19 01

Електронна адреса: maxim.chechelev@mi.ee

ДЕТАЛЬНІШЕ

05.08.2021

Фестиваль бджолярів "KROPhoneyfest"

    19 серпня 2021 року в м. Кропивницький на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (вул. Преображенська,79-А) відбудеться Фестиваль бджолярів "KROPhoneyfest".

    В рамках Фестивалю передбачається проведення Форуму бджолярів "KROPhoneyfest", Медового ярмарку та інших культурно-розважальних заходів.

Попередня реєстрація за посиланням.       Програма заходу за посиланням.

Довідки за тел.: (0522) 30-87-24, (050) 488-44-43

ДЕТАЛЬНІШЕ

30.07.2021

Сорочинський ярмарок

    Національний Сорочинський ярмарок 2021 року відбудеться з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на площі 16 гектарів просто неба.

Офіційне відкриття – 17 серпня об 11.00. Ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України.

    У Національному Сорочинському ярмарку беруть участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування, організатори колективних експозицій, пісенні, танцювальні та музичні колективи, окремі виконавці, організатори зон відпочинку та розваг.

Умови участі та інша інформація – на сайті www.yarmarok.in.ua

Тел: (0532) 50-82-11; (095) 723-20-41, електронна адреса: sorochiny@ukr.net

30.07.2021

Об'єднання зусиль заради досягнення спільної мети


    22 липня 2021 року між департаментом економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області підписано Меморандум про співпрацю.

    Сторони домовились спільними зусиллями вживати заходи, спрямовані на реалізацію на території області державної політики у сфері соціально-трудових відносин та оплати праці, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяти розвитку соціального діалогу, регулюванню трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і роботодавців, взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними, а також правовій обізнаності найманих працівників (їх організацій) щодо конституційного права звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування з метою захисту своїх прав.

26.07.2021

23 липня 2021 року в облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Шеремета, за участі першого заступника голови обласної ради Юрія Семенюка відбулося чергове засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області .


    Члени Наглядової ради:

    обговорили та погодили план роботи Регіонального фонду підтримки підприємництва в області до кінця 2021 року;

    прийняли рішення про продовження конкурсу бізнес-проєктів у 2021 році суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки;

    ознайомилися з результатами позапланового фінансового аудиту діяльності РФПП.

21.07.2021

Уряд планує побудувати інфраструктуру для 25-ти індустріальних парків протягом найближчих трьох років


- посилання -

19.07.2021

Завершена реєстрація Кіровоградської області на вебсайті міжнародної Платформи смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Platform, S3 Platform).


- посилання -

13.07.2021

До уваги суб'єктів господарювання!

    На порталі Дія.Бізнес з’явилась можливість для підприємців отримати безкоштовні консультації від 300 міжнародних експертів.

    Міністерство цифрової трансформації спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка Україн" запустили на порталі Дія.Бізнес ініціативу безкоштовних консультацій для підприємців від понад 300 000 провідних міжнародних бізнес-експертів з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш через глобальний маркетплейс OnFrontiers

    Кожен український підприємець може зареєструватися на безкоштовні консультації, заповнивши заявку англійською мовою: https://business.diia.gov.ua/cases/iniciativi/onfrontiers

07.07.2021

8 червня, оголошено ряд грантових конкурсів наступної програми "Креативна Європа", що запланована на 2021-2027 роки.

    За ними підтримку можуть отримати українські організації, які працюють у секторі культури та креативних індустрій і прагнуть масштабувати свою роботу до міжнародного рівня.

   

    Інформація про: конкурси програми ЄС "Креативна Європа"

    Інформація про: вебінари "Креативна Європа"


02.07.2021

До уваги міських, селищних, сільських територіальних громад, суб'єктів господарювання !!!

Грантові конкурси, програми !


Детальніше

02.07.2021

УВАГА! Запрошуємо долучитися до спільної роботи представників бізнесу, вищої освіти, науки та громадськості! .


    В області продовжується процес підприємницького відкриття в рамках впровадження смарт-спеціалізації економіки Кіровоградської області.

    Для того, щоб цей процес пройшов максимально ефективно, запрошуємо долучитися до нього активних представників бізнесу, вищої освіти, науки та громадськості готових до плідної роботи. Заповнюйте анкету та ставайте частиною команди з впровадження смарт-спеціалізації в регіоні!


    Заповнені анкети приймаються до 01 вересня 2021 року. Переходьте за посиланням https://forms.gle/b9LsWmZWmhuqMsxk9


    ДЕТАЛЬНІШЕ

02.07.2021

В Україні стартував проєкт ПРООН та ЄС "Мери за економічне зростання"

    Українські муніципалітети мають ефективніше сприяти вирішенню соціальних та економічних проблем бізнесу та громадян. Саме цьому присвячено ініціативу "Мери за економічне зростання", яка реалізується у партнерстві ЄС, ПРООН (Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй) та Міністерства розвитку громад та територій.


Детальніше на сайті Мінрегіону


01.07.2021

Інформація про продаж об'єкта державної власності – комплексу будівель, загальною площею 3761,8 кв.м, розташоване за адресою: м. Кропивницький, проїзд Аджамський, 3


Детальніше за посиланням: на вебсайт Фонду державного майна України

01.07.2021

Фонд державного майна України запустив сервіс автоматичної оцінки нерухомості


Фонд державного майна України ввів в експлуатацію єдину базу даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості, сервісом послуги електронного визначення оціночної вартості і автоматичного формування відповідних електронних довідок (evaluation.spfu.gov.ua).


Детальніше за посиланням: http://www.spfu.gov.ua/ua/news/7708.html

01.07.2021

Заборона пластикових пакетів!


Прийнято Закон України "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України". Закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій.


ДЕТАЛЬНІШЕ

29.06.2021

    До уваги міських, селищних, сільських територіальних громад!!! .


    Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" продовжується формування "Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад до 150 тис. мешканців".

    Заповнену анкету станом на 01 липня 2021 року надіслати Фонду "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" на електронну адресу: lubnyfound@gmail.com

АНКТЕА

24.06.2021

    До уваги суб’єктів господарювання області! .

    Навчальний вебінар про процедури закупівель Світовим Банком .


    24 червня 2021 року о 14.30 Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України проводитиме спеціальний навчальний вебінар про процедури закупівель за участю Світового банку (The World Bank).

    Під час учасники дізнаються про порядок та особливості проведення закупівель Світовим банком та про специфіку його підходів. Реєстація за посиланням:https://forms.gle/GzigdFP9J24DpCug8 Мова вебінару – англійська. Деталі підключення надсилатимуться зареєстрованим учасникам окремо.

16.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС


ВОГНЕБОРЦІ

Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні


ДЕТАЛЬНІШЕ

15.06.2021

    15 червня 2021 року в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Шеремета відбулася нарада на якій обговорено питання організації здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльност в області. .

    Завідувач Сектору Державної регуляторної служби України в Кіровоградській області Наталія Оніщенко окреслила основні вимоги Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" дотримуватись яких повинні органи місцевого самоврядування при прийняті рішень, що зачіпають інтереси суб'єктів господарювання тощо.

    У нараді взяли участь представники органів місцевого самоврядування міських, селищних, сільських територіальних громад, окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в області.

15.06.2021

Онлайн - презентація на тему: "Презентація результатів громадського моніторингу окремих аспектів роботи митниці" .


    16 червня 2021 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) проведе публічну онлайн - конференцію результатів Громадського моніторингу окремих аспектів роботи митниці

    ДЕТАЛЬНІШЕ

    ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10.06.2021

09 червня 2021 року в облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласної робочої групи з опрацювання питань упорядкування використання об'єктів державної власності, які розташовані на території Кіровоградської області. .


    Під час засідання, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Шеремета, обговорено низку питань, які стосуються об'єктів державної власності, зокрема тих які є потенційними об’єктами, що можуть бути запропоновані до приватизації.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

09.06.2021

Проведено тематичний семінар "Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування у сфері споживчого ринку". .


    Заступник директора департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Тетяна Шевельова взяла участь у тематичному семінарі з питань регіонального розвитку територій Кіровоградської області на тему: "Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування у сфері споживчого ринку".

    Під час семінару обговорено правові аспекти сфери торгівлі та цінової політики.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

31.05.2021

Бізнес-кола Кіровоградщини запрошують до онлайн - конференції- Україна-Ефіопія: нові можливості для співпраці! .


    За підтримки та сприяння Посольства України в Ефіопії 01 червня 2021 року ТПП України організовує онлайн-конференцію Україна-Ефіопія: нові можливості для співпраці!

    Програма круглого столу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-ефіопського економічного співробітництва, короткі презентації учасників форуму. В заході візьмуть участь ефіопські компанії різних сфер діяльності.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

26.05.2021

Бізнес-кола Кіровоградщини запрошують до онлайн виставки – SMExpo 2021! .


    03 - 18 червня 2021 року у м. Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих та середніх підприємств різних секторів економіки Республики Молдова.

    Організаторами заходу є Торгово-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих і середніх підприємств (ОDIMM).


    ДЕТАЛЬНІШЕ

25.05.2021

    20 травня 2021 року проведено засідання обласної робочої групи з опрацювання питань упорядкування використання об'єктів державної власності, які розташовані на території Кіровоградської області

20.05.2021

    19 травня 2021 року відбулося чергове засідання Робочої групи для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу (далі – Робоча група), на якому представники Головного управління ДПС в області, Головного управління статистики в області, управління Держпраці в області надали роз’яснення з питань підготовлених суб’єктами підприємництва щодо вартості адміністрування ведення бізнесу в малих підприємствах - юридичних особах, проєкту порядку ведення товарного обліку підприємцями, які застосовують РРО, які розроблено Міністерством фінансів України, проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю".

    Крім того, члени Робочої групи, які приймали участь у роботі тематичних робочих груп, утворених у складі Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Офісі Президента України, проінформували про роботу в групах та про питання, які розглядалися на їх засіданнях.

20.05.2021

Уряд підтримав зміни щодо спрощення роботи з ПРРО суб’єктам господарювання. .


    Для спрощення роботи з ПРРО суб’єктам господарювання надається можливість застосування в ПРРО разом з кваліфікованим електронним підписом удосконаленого електронного підпису та/або удосконаленої електронної печатки (як спрощеного варіанту) для оформлення фіскального сервера ДПС.

    Також забезпечується можливість здійснення операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів через ПРРО (наразі такі операції доступні тільки для класичних РРО).

    Відповідні зміни внесені до постанов КМУ від 2 березня 2016 року

№149 "Про вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та дотримання вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для окремих сфер застосування" та від 18 лютого 2002 року №199 "Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування".

20.05.2021

Запроваджено декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо! .


    З 12 травня поточного року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 450 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341", якою запроваджено декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо понад 1%.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

06.05.2021

Міністерство розвитку громад України презентовало посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики», розроблений Програмою USAID DOBRE. Він призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад і містить набір інструментів, що допоможе громадам готувати якісні проєкти і отримувати державну підтримку для їх реалізації. .


Посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики»

Детальніше: посилання на сайт Мінрегіона

06.05.2021

Мінрегіон: Презентовано Портал спроможності громад .


    На порталі наведена інформація про території територіальних громад, які щзатверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №707-730.

    Наведена на порталі інформація та матеріали є вільними для копіювання та розповсюдження, якщо вони здійснюються безоплатно для кінцевого споживача та якщо при такому копіюванні й розповсюдженні є обов'язкове посилання на автора суб'єктів майонового права на цю інформацію та розробки.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

05.05.2021

Увага! Кабінет Міністрів України прийняв рішення про реалізацію експериментального проєкту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі. .


    Проєкт передбачає, що фізична особа матиме можливість зареєструватися підприємцем без участі державного реєстратора самостійно в автоматичному режимі. Для цього необхідно подати заяву в "Дії" з подальшою автоматичною передачею такої заяви до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФО-П і громадських формувань. Заява подається шляхом відповідної он-лайн форми.

    Це зменшить адміністративне навантаження та кількість необґрунтованих відмов у державній реєстрації, скоротить час на отримання послуги реєстрації ФО-Пом.

27.04.2021

Державна програма "Інтернет-субвенція" - технічна можливість для мешканців громад вперше підключитися до оптичного інтернету .

На реалізацію проекту в держбюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн. грн.

Мешканці громад можуть впливати на процес отримання фінансування для підключення певного села до оптичного інтернету, зробивши 3 кроки:

    • переконатися, що в їхньому селі або селищі немає оптичного інтернету;

    • розказати місцевим провайдерам про можливість отримати державне фінансування для розширення мережі оптичного інтернету;

    • проконтролювати, щоб голови територіальних громад подали заявку для участі в проекті.

    Офіційний збір заявок, що триватиме 10 днів, відкриється після прийняття постанови Кабінету Міністрів, якою урегульовується порядок та умови надання субвенції. Про старт Мінцифри електронною поштою сповістить громади, які подали попередні заявки.

    Відслідкувати, як Мінцифри реалізує проект "Інтернет-субвенція", можна на дашборді — майданчику, де дані оновлюються в реальному часі.

Інтернет-субвенція         Інтернет-субвенція:Публічний ОНЛАЙН ДАШБОРД         Відео виступ міністра цифрової трансформації - Михайла Федорова

27.04.2021

Електронний документообіг для підприємців - на платформі Дія.Бізнес .


Міністерство цифрової трансформації України та DEALS презентували освітній курс "Електронний документообіг для підприємців" на платформі Дія.Бізнес. Освітній курс допоможе потенційним та діючим підприємцям зрозуміти переваги електронного документообігу, як із ним працювати та вивести компанію на новий рівень.


    Безкоштовно пройти курc за посиланням !

08.04.2021

Про дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці .


    Облдержадміністрація звертає увагу на необхідність забезпечення належного виконання в області вимог статті 43 Конституції України, яка гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

02.04.2021

До уваги бізнес-асоціацій та громадських організацій! .


    Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту Підтримка Громадської Ініціативи "За чесну та прозору митницю" за фінансової підтримки Європейського Союзу, МФ "Відродження" та Atlas Network, проводить он-лайн опитування "Чи потребують бізнес-асоціації додаткового законодавчого регулювання своєї діяльності?".

    Запрошуємо взяти участь у цьому опитуванні бізнес-асоціації та громадські організації, діяльність яких пов'язана із представленням та захистом інтересів бізнес-спільнот.


    ДЕТАЛЬНІШЕ

    АНКЕТААрхів новин

 
Корисні посилання


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
     


     

     

Доступ до публічної інформації

  
  

  
  


© 2020, Департамент економічного розвитку та торгівлі

Адмін сайту: , Деміург _^..^_