--- Департамент економічного розвитку і торгівлі ---
               статистика посещений

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Безоплатна первинна правова допомога

Реформа державних закупівель

Порядок проведення допорогових закупівель

На виконання Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон про публічні закупівлі) ДП «Зовнішторгвидав України» затвердив наказ від 13 березня 2016 року № 35 «Про затвердження порядку здійснення допорогових закупівель» (далі – Наказ № 35). 


Наказ № 35 закріплює механізм відбору замовниками постачальника із використанням електронної системи закупівель під час здійснення закупівель товарів, послуг або робіт очікувана вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону про публічні закупівлі.


Замовники мають звернути увагу, що положення даного нормативно-правового акту закріплюють обов’язок замовника викладати скановану копію договору. Також, відповідно до пункту 6.3. Наказу № 35 усі файли, які завантажуються через електронний майданчик повинні у форматі doc., docx., ppt., pptx., pdf., jpeg., png та/або розширення програм, що здійснюють архівацію даних. Забороняється обмежувати перегляд цих файлів шляхом встановлення на них паролів або у будь-який інший спосіб.

Згідно пункту 6.4. Наказу № 35 при визначенні умов Закупівлі Замовник має визначити такі параметри Закупівлі:

1. очікувану вартість Закупівлі, що не може бути меншою, ніж 3 000 гривень;

2. тривалість періоду уточнень, що має становити не менше 1-го робочого дня, якщо очікувана вартість Закупівлі становить від 3 000 гривень до 50 000 гривень, та не менше 3-х робочих днів, якщо очікувана вартість Закупівлі перевищує 50 000 гривень;

3. тривалість періоду подання пропозицій, що має становити не менше 1-го робочого дня, якщо очікувана вартість Закупівлі становить від 3 000 гривень до 50 000 гривень, та не менше 2-х робочих днів, якщо очікувана вартість Закупівлі перевищує 50 000 гривень;

4. крок аукціону, який зазначається у гривнях і вираховується як відсоткове відношення до очікуваної вартості Закупівлі, та має знаходитись у діапазоні від 0,5% до 3% від очікуваної вартості Закупівлі;

5. нецінові критерії та їхню питому вагу, що сумарно не може перевищувати 30%, якщо Замовник має намір застосувати процедуру оцінки за критеріями іншими, ніж ціна.


Замовник може додатково вимагати забезпечення Пропозиції, у вигляді гарантії виконання зобов’язань Учасника перед Замовником. Розмір забезпечення Пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 % від очікуваної вартості закупівлі у разі проведення торгів на закупівлю робіт та 3 % - у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених Документацією. 


З повним текстом даного нормативно-правового акту Ви можете ознайомитись за посиланням - http://infobox.prozorro.org/knowledge-base/view/638?q=Система працює в безперервному режимі (цілодобово, протягом семи днів на тиждень) за винятком часу проведення планових профілактичних робіт та позапланових технічних перерв.

 
Корисні посилання


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
     

Доступ до публічної інформації

  
  

  
  


© 2017,Департамент економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації

Сайт створено: , Деміург