--- Департамент економічного розвитку та торгівлі ---
              

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Оплата праці, зайнятість населення та соціальний діалог

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Безоплатна первинна правова допомога

Суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності

До уваги суб’єктів господарювання області!

Щодо виставково-ярмаркових заходів

Повідомляємо, що на офіційному сайті Мінекономіки у рубриці "Підтримка експорту" опублікована основна частина "Переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2022 році" та "Переліку виставок і ярмарків за кордоном у 2022 році". Фінальна версія документів буде розміщена найближчим часом.

Одночасно повідомляємо, що у зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні, пов'язаною з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введеними карантинними обмеженнями, терміни проведення виставково-ярмаркових заходів у 2022 році можуть змінюватись. Для уточнення необхідної інформації слід звертатися до організаторів заходів.

Деталі за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/Tags/DocumentsByTag?lang=uk-UA&id=cffc4b55-4c23-4749-b714-275849f954a6&tag=RozvitokEksportu2019;


https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=300098a9-5bda-4151-b373-2396622ab61d&title=PerelikZakhodivVistavkovoiarmarkovoiDiialnostiVUkrainiU2022-Rotsi;


https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=278959b3-1756-4e87-a25d-9edfc448e149&title=PerelikVistavokIYarmarkivZaKordonomU2022-Rotsi.

До уваги суб’єктів господарювання області!

УКРАЇНА – КИТАЙ

РЕГІОНАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

НОВІ ШЛЯХИ РОЗВИТКУ

Повідомляємо, що Український союз промисловців і підприємців й Асоціація Українсько-Китайського Співробітництва (далі – УСПП та АУКС) звертаються з пропозицією налагодження співробітництва з питань просування виробничих, аграрних та інвестиційних можливостей області в Китайській Народній Республіці.

З питань участі у конференції просимо поінформувати Департамент економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації, контактна особа – Іваниця Ксенія тел.: +38 050 7630880 та Український союз промисловців і підприємців контактна особа Акопов Артур тел.:+38 095 8952344.

Детальніше за посиланнямДо уваги суб’єктів господарювання області!

Спілка промисловців та підприємців Республіки Вірменія запрошують взяти участь у 18-й міжнародній спеціалізованій виставці "Кавказ: Будівництво та Ремонт EXPO 2022", яка відбудеться 24 – 26 березня 2022 року у м. Єреван, Республіки Вірменія.

Організаторами є LOGOS EXPO Center та Спілка підприємців та підприємців Республіки Вірменія. Зі сторони Республіки Вірменія будуть залучені представники Міністерства економіки, Спілки дизайнерів, будівельників, архітекторів Республіки Вірменія.

Детальніше за посиланнямДо уваги суб’єктів господарювання області!

Стипендіальний фонд в рамках проєкту Natolin4Capacity Building

Коледж Європи у Натоліні виконує проєкт «Розбудова потенціалу для інтеграції та реформ» – підвищення адміністративної спроможності української державної служби до європейської інтеграції через комплексну освітню програму (абревіатура Natolin4Capacity Building).

В рамках проекту Natolin4Capacity Building діє стипендіальна схема, за якою до шести молодих українських державних службовців отримають повну стипендію для здобуття однорічного ступеня магістра з європейських міждисциплінарних студій у Коледжі Європи (кампус Натолін) протягом 2022/2023 навчального року.

Детальніше за посиланнямДо уваги суб’єктів господарювання області!

Набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022

для українських експортерів з усіх галузей

Повідомляємо, що стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів з усіх галузей та продовжується набір на програми Service Export Ukraine та Export Evolution IT!

Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСБ підприємств, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання на програмі учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.

Детальніше за посиланнямБізнес-кола Кіровоградщини запрошують до участі у діловій місії до

Арабської Республіки Єгипет!

З 13 по 16 грудня 2021 року Торгово-промислова палата України планує організувати бізнес-місію до Арабської Республіки Єгипет.

Програмою візиту передбачено заходи в м. Каїр, участь у засіданні спільної українсько-єгипетської Ділової ради, В2В зустрічі з представниками ділових кіл Єгипту.

Члени бізнесової делегації візьмуть участь в українсько-єгипетському бізнес-форумі, матимуть ряд ділових зустрічей з представниками ритейлу, та відвідають виставку «Food Africa 2021».

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ціновому для них ринку.До уваги суб'єктів господарювання області!

Інформація щодо міжнародних виставок "Qatar International Agricultural Exhibition" та "Qatar International Environmental Exhibition" (22-26.03.2022, м.Доха, Держава Катар)До уваги суб'єктів господарювання області!

Онлайн-вебінар на тему: "Експорт одягу: тенденції та можливості з акцентом на Нідерланди"

Повідомляємо, що Посольство України в Нідерландах запрошує українських виробників одягу та експертів з моди 11 червня 2021 року на онлайн - вебінар на тему: "Експорт одягу: тенденції та можливості з акцентом на Нідерланди".

Захід організовано у співпраці з торговою асоціацією виробників т а постачальників текстильної промисловості та моди Нідерландів Modint, Українською асоціацією підприємств легкої промисловості Укрлегпром, Західноукраїнським кластером індустрії моди WUFIC та Консорціумом Enterprise Europe Network Ukraine.

Дата проведення: 11 червня 2021 року о 12:00.

Посилання для реєстрації: https://cutt.ly/OnlC4R8

Мова проведення заходу, англійська, участь безкоштовна.До уваги суб'єктів господарювання області!

Повідомляємо, що Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводиться масштабне опитування серед бізнесу, українських експортерів стосовно оновлення Експортної стратегії України на найближчі 5 років.Онлайн-бізнес-конференція на тему: "Україна-Іран: ділове партнерство без кордонів"

24 травня 2021 року о 12:00 в ТПП України відбудеться онлайн-бізнесконференція на тему: "Україна-Іран: ділове партнерство без кордонів". Захід буде організовано у співпраці з Посольством України в Ісламській Республіці Іран, Посольством Ісламської Республіки Іран в Україні, Іранською Торговою палатою гірничодобувної промисловості та сільського господарства, Ірано-українською торговою палатою.Онлайн - бізнес-форум "Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін"

25 травня 2021 року об 11:00 на базі ТПП України відбудеться онлайн-бізнес-форум "Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін" за участю українських та чеських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Республіки Чехія.До уваги суб’єктів господарювання області!

    Повідомляємо, що ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій" виконує проєкт Підтримка Громадської Ініціативи "За чесну та прозору митницю" за фінансової підтримки Європейського Союзу МФ "Відродження".

    У рамках цього проекту проводиться онлайн - опитування "Програма Авторизованих економічних операторів (АЕО). Чи потрібні Вам спрощені процедури при митному оформленні?" (для підприємств, які здійснюють ЗЕД).

    Опитування проводиться з метою оцінки обізнаності суб'єктів ЗЕД щодо впровадження АЕО в Україні.

    Опитування анонімно або заповнивши поля з інформацією про назву організації.

    Анкету можна заповнити за посиланням: https://forms.qle/Cj198eD4EJXGzJJC7 Опитування триває до 29 січня 2021 року.

За додатковою інформацією звертатись: контактна особа, Олена Рубанік

асистент проекту (097)352 04 11, e-mail: rubanik@ier.kiev.uaДо уваги суб'єктів господарювання області!

З метою аналізу потреб українського бізнесу та подальшого визначення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб'єктів господарювання у закордонних міжнародних виставках та ярмарках у сфері розвитку експорту, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводиться масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у виставкових заходах.Презентація онлайн-брифінгу "Економічний потенціал українсько - кувейтської співпраці"ПЕРЕЛІК товарів (промислова продукція), що пропонуються турецькими компаніями для експортуПЕРЕЛІК товарів (харчова та агропромислова продукція), що пропонуються турецькими компаніями для експортуТорговельна місія до Південно-Африканської Республіки (15 - 17 квітня 2020 року, м. Преторія, м. Йоганнесбург, м. Дурбан)

Інформуємо, що з 15 по 17 квітня 2020 року планується проведення торговельної місії до Південно-Африканської Республіки (далі – ПАР) (міста: Преторія, Йоганнесбург, Дурбан) для українських компанійпредставників сектору інформаційно-комунікаційних технологій, машинобудування, харчової промисловості, агропромислового комплексу, фармацевтичної галузі, суднобудування та інших секторів.Українсько-Арабські виставки у 2020 році

Суб'єктів господарювання області запрошуємо до участі у Міжнародних Українсько-Арабських виставках, які проходитимуть у 2020 році.До відома підприємств-експортерів!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства країни та визначення найбільших перешкод валютного регулювання для бізнесу, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність.Всесвітня виставка "ЕКСПО – 2020"

З 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м. Дубай заплановано проведення Всесвітньої виставки "Експо – 2020", яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено "Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє".До уваги суб'єктів господарювання !

Інформуємо, що офіційному сайті Мінекономрозвитку України у рубриці "Розвиток експорту" опубліковано:

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році

Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2021 роціЗаконодавствоЕкспортна стратегія України ("дорожня карта" стратегічного розвитку торгівлі) на 2017-2021 роки"Виставки  
Корисні посилання


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
     


     

     

Доступ до публічної інформації

  
  

  
  


© 2021, Департамент економічного розвитку та торгівлі

Адміністратор сайту: , © Normax