--- Департамент економічного розвитку і торгівлі ---
               статистика посещений

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Безоплатна первинна правова допомога

Суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності

Відкрито реєстрацію на участь у ТОРГОВІЙ МІСІЇ до ШВЕЦІЇ та ДАНІЇ (17 - 22 листопада 2019 р. для українських виробників продуктів харчування)

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU14Business, запрошують українських виробників продуктів харчування зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Швеції та Данії, яка відбудеться 17-22 листопада 2019 року, за підтримки Державної установи "Офіс з просування експорту України" та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.


Українсько-казахстанський бізнес-форум "Україна – Казахстан, Центральна Азія"

5 вересня 2019 р. в м. Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум "Україна – Казахстан, Центральна Азія". Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом "Україна-Азія", Національною компанією "KAZAKH INVEST", Асоціацією експортерів та імпортерів "ЗЕД" та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.


Другий Форум регіонів України та Республіки Білорусь

03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир

03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир планується проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь.


VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи

23-24 вересня 2019 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи (далі-Конгрес), який організовано у рамках діяльності Центру Східноєвропейських Компетенцій (ЦСЛ) – проект, що реалізується містом Люблін та органами місцевого самоврядування Люблінського воєводства.


Всесвітня виставка "ЕКСПО – 2020"

З 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м. Дубай заплановано проведення Всесвітньої виставки "Експо – 2020", яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено "Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє".


"Український експортний тиждень – 2019"

(ТПП України, м. Київ, 3 -7 червня 2019 року)

Торгово-промислова палата України запрошує до участі в "Українському експортному тижні – 2019", організованому спільно з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку й іншими органами державної та місцевої влади.


Італійсько-український бізнес-форум

13 червня 2019 року в м. Рим (Італія)

13 червня 2019 року в Римі, Італія, відбудеться Італійсько-український бізнес-форум. Організаторами форуму виступають Український союз промисловців і підприємців (УСПП) і Конфедерація італійської промисловості Confindustria. У форумі, серед інших, візьмуть участь Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі, Луіджі Ді Майо, Перший віце-прем’єр-міністр Італії, а також широке коло італійських підприємців.     Детальніше*


Анкета учасника Італійсько-українського бізнес-форуму м. Рим, Італія    Детальніше*


Проект "ІТАЛІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ" станом на 14/05    Детальніше*
До уваги суб'єктів господарювання !

Бізнес-Сніданок ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ЕКСПОРТУ ПОЛЬСЬКИХ ТОВАРІВ, ПОСЛУГ ТА ІНВЕСТИЦІЙ НА УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК Пропозиція BGK i KUKE для українських і польських фірм (24 травня 2019 року, м. Київ)


Запрошення. Закордонне торговельне бюро в Києві Польської Агенції з Інвестицій і Торгівлі Посольство Республіки Польща в Україні Національний Господарський Банк (BGK) Корпорація Страхування Експортних Кредитів (KUKE)


До уваги суб'єктів господарювання !

X Міжнародний форум "Дні українського бізнесу в Польщі" 16 травня 2019 року, м.Варшава (Республіка Польща)


До уваги суб'єктів господарювання !

Опитування експортерівщодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки


До уваги суб'єктів господарювання!

20 травня2019 року у м. Відні, Республіка Австрія відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.


Інформуємо, що 20 травня2019 року у м. Відні (Республіка Австрія) відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Програма Українсько-австрійського економічного форумуДо уваги суб'єктів господарювання!26-28 квітня 2019 року ДП "Український дім" спільно з турецькою компанією "CapitalFuarcilikLTD. Sti." (м. Анкара, Туреччина) організовує проведення "TurkeyExpoUkraine"в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).Друга Китайська міжнародна імпортна виставка (CIIE-2019)

5-10 листопада 2019 року в м. Шанхай (КНР) відбудеться Друга Китайська міжнародна імпортна виставка (CIIE-2019). Організатором заходу виступає Міністерство комерції КНР.

Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті

або у пані Цюн Сюаньє e-mail: ua@mofcom.gov.cn

Офіційний сайт CIIE

Офіційний сайт CHINAEXHIBITION

Інформація про виставку

Реєстраційна формаДо уваги суб'єктів господарювання !

Інформуємо, що офіційному сайті Мінекономрозвитку України у рубриці "Розвиток експорту" опубліковано:

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році

Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 роціМіжнародний ЕКСПО-Конгрес "Бізнес для розумних міст" 29-31 січня 2019 року (м. Київ, НСК "Олімпійський", вул. Велика перспективна, 55)До уваги суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності області! У контексті виконання Експортної стратегії України ("дорожньої карти" стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р Міністерством економічного розвитку і торгівлі України здійснюється опитування експортерів шодо лібералізації валютного законодавства. З метою вивчення думки суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, щодо лібералізації валютного законодавства країни, запрошуємо взяти участь в опитуванні та заповнити форму за посиланням http://bit.ly/2PQExYqДо уваги суб'єктів господарювання! Міжнародна Українсько-Угорська консалтингова компанія "East West Mentor Ua". Інформуємо, що з травня 2018 року в Україні відкрилась Міжнародна Українсько-Угорська консалтингова компанія "East West Mentor Ua"ЗаконодавствоЕкспортна стратегія України ("дорожня карта" стратегічного розвитку торгівлі) на 2017-2021 роки"Виставки  
Корисні посилання


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
     

Доступ до публічної інформації

  
  

  
  


© 2017,Департамент економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації

Сайт створено: , Деміург