--- Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ---
               статистика посещений

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Безоплатна первинна правова допомога

Суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності

ПЕРЕЛІК товарів (промислова продукція), що пропонуються турецькими компаніями для експорту


ПЕРЕЛІК товарів (харчова та агропромислова продукція), що пропонуються турецькими компаніями для експорту


Торговельна місія до Південно-Африканської Республіки (15 - 17 квітня 2020 року, м. Преторія, м. Йоганнесбург, м. Дурбан)

Інформуємо, що з 15 по 17 квітня 2020 року планується проведення торговельної місії до Південно-Африканської Республіки (далі – ПАР) (міста: Преторія, Йоганнесбург, Дурбан) для українських компанійпредставників сектору інформаційно-комунікаційних технологій, машинобудування, харчової промисловості, агропромислового комплексу, фармацевтичної галузі, суднобудування та інших секторів.


Українсько-Арабські виставки у 2020 році

Суб'єктів господарювання області запрошуємо до участі у Міжнародних Українсько-Арабських виставках, які проходитимуть у 2020 році.


До відома підприємств-експортерів!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства країни та визначення найбільших перешкод валютного регулювання для бізнесу, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність.


XХV Міжнароднаспеціалізована виставка-ярмарок "ПРОДЕКСПО — 2019"

12-15 листопада 2019 року м. Мінськ


19 листопада 2019 р. у рамках офіційного візиту прем'єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ в рамках офіційного візиту Прем'єр-Міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну Вівторок, 19 листопада 2019 р., ТПП України ПРОГРАМА


XI Міжнародний форум "Дні польського бізнесу в Україні"

14 листопада 2019 року відбудеться XI Міжнародний форум "Дні польського бізнесу в Україні", який шостий рік поспіль проходитиме в Києві та традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі для пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.


Відкрито реєстрацію на участь у ТОРГОВІЙ МІСІЇ до ШВЕЦІЇ та ДАНІЇ (17 - 22 листопада 2019 р. для українських виробників продуктів харчування)

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU14Business, запрошують українських виробників продуктів харчування зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Швеції та Данії, яка відбудеться 17-22 листопада 2019 року, за підтримки Державної установи "Офіс з просування експорту України" та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.


Українсько-казахстанський бізнес-форум "Україна – Казахстан, Центральна Азія"

5 вересня 2019 р. в м. Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум "Україна – Казахстан, Центральна Азія". Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом "Україна-Азія", Національною компанією "KAZAKH INVEST", Асоціацією експортерів та імпортерів "ЗЕД" та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.


Другий Форум регіонів України та Республіки Білорусь

03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир

03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир планується проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь.


VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи

23-24 вересня 2019 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться VIII Конгрес Ініціатив Східної Європи (далі-Конгрес), який організовано у рамках діяльності Центру Східноєвропейських Компетенцій (ЦСЛ) – проект, що реалізується містом Люблін та органами місцевого самоврядування Люблінського воєводства.


Всесвітня виставка "ЕКСПО – 2020"

З 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м. Дубай заплановано проведення Всесвітньої виставки "Експо – 2020", яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено "Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє".


"Український експортний тиждень – 2019"

(ТПП України, м. Київ, 3 -7 червня 2019 року)

Торгово-промислова палата України запрошує до участі в "Українському експортному тижні – 2019", організованому спільно з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку й іншими органами державної та місцевої влади.


Друга Китайська міжнародна імпортна виставка (CIIE-2019)

5-10 листопада 2019 року в м. Шанхай (КНР) відбудеться Друга Китайська міжнародна імпортна виставка (CIIE-2019). Організатором заходу виступає Міністерство комерції КНР.

Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті

або у пані Цюн Сюаньє e-mail: ua@mofcom.gov.cn

Офіційний сайт CIIE

Офіційний сайт CHINAEXHIBITION

Інформація про виставку

Реєстраційна формаДо уваги суб'єктів господарювання !

Інформуємо, що офіційному сайті Мінекономрозвитку України у рубриці "Розвиток експорту" опубліковано:

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році

Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 роціЗаконодавствоЕкспортна стратегія України ("дорожня карта" стратегічного розвитку торгівлі) на 2017-2021 роки"Виставки  
Корисні посилання


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
     


     

     

Доступ до публічної інформації

  
  

  
  


© 2020,Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості

Сайт створено: , Деміург _^..^_