До уваги керівників підприємств, громадських організацій, наукових установ та закладів вищої освіти!

Запрошуємо до участі в інформаційному комунікативному заході (вебінар) "EUREKA info days", який підготовлений Міністерством освіти і науки України за участі представників Секретаріату Міжнародної інноваційної науково-технічної програми "EUREKA".

Вебінар відбудеться 19 вересня 2019 року об 11.00.

Метою заходу є поінформування українських інноваторів про можливості фінансування та підтримки науково-дослідних проєктів у рамках програми "EUREKA".

Під час інформаційного комунікативного заходу (вебінар) "EUREKA info days", увагу українських компаній та заінтересованих сторін, які бажають розпочати та брати участь у міжнародних (орієнтованих на ринок) спільних науково-дослідних проєктах з іншими партнерами, буде зосереджено на огляді різних інструментів програми EUREKA, а також надано поради щодо підготовки та подання проєктних заявок для участі в програмі.

У разі зацікавленості, для підтвердження участі у заході, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням

Контактний телефон: +38(044)287 82 17, звертатися до Олени ХАРІНОЇ, kharina@mon.gov.ua; olena.kharina@gmail.com.

Про міжнародну інноваційну науково-технічну програму EUREKA можна ознайомитися на сайті МОН за посиланням