ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ 03-04 жовтня 2019 року у м. Житомирі

До уваги керівників підприємств,установ, організацій Кіровоградської області

03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир відбудеться другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, в якому передбачається участь Президента України Зеленського В.О. та Президента Республіки Білорусь Лукашенка О.Г.

У рамках Форуму заплановано проведення низки паралельних заходів:

виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції (розміром: ширина – до 6 м, висота – до 5 м) на відкритій центральній площі міста Житомир (майдан Соборний);

ярмарка продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва, сувенірної продукції, її презентація і розповсюдження серед гостей і учасників заходу;

еко-форум; форум та виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки, стартапів;

переговори у форматі В2В;

культурно-масові заходи для учасників та гостей Форуму, неформальне спілкування тощо.

Обласна державна адміністрація запрошує представників бізнесу, наукових установ, культури, майстрів народного мистецтва Кіровоградщини долучитися до участі у другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь, а також надати відеролики (відеофільми) із презентацією підприємств, друковану рекламну продукцію про підприємства для її демонстрації і розповсюдження серед учасників і гостей форуму.

За додатковою інформацією можна звертатись до департаменту економічного розвитку і торгівлі та департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації.

Контактні дані:

тел. (0522) 241854; e-mail – rahuba@economika.kr-admin.gov.ua, Ніна Рахуба;

тел. (0522) 246306; e-mail – s.koreniuk@gmail.com, Сергій Коренюк.

Про прийняте рішення щодо участі у цьому заході прохання проінформувати в електронному вигляді (назва підприємства, вид продукції, потреба у площі на відкритій території, ПІБ учасника, № контактного телефону тощо).

ПРОГРАМА

проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у м.Житомирі