--- Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ---
               статистика посещений

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Безоплатна первинна правова допомога

05.05.2020

  1 травня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 208 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580», яка передбачає погодження усіх видів документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру за принципом екстериторіальності.

  Передбачено, що документація на погодження подаватиметься лише в електронній формі та через особистий кабінет, у такий спосіб вдасться зменшити часові затрати розробників та забезпечити комфортні умови надання адміністративних послуг.

  Висновок про розгляд документації із землеустрою надсилатиметься розробнику на електронну пошту, скріплюватиметься лише ЕЦП та міститиме QR-код. У такий спосіб, необхідність додаткових печаток, штампів, звернень до територіальних органів тощо, зникає, а отже зникає і точка перетину замовника та чиновника/

 

Детальна інформація за посиланням*

05.05.2020

  29 квітня 2020 року Уряд підтримав пропозицію Міністерства фінансів уточнити категорію суб’єктів підприємництва, які зможуть стати учасниками програми «Доступні кредити 5-7-9%» та зняти обмеження щодо максимальної суми кредиту для рефінансування під нульову процентну ставку.

Детальна інформація за посиланням*

21.04.20

Державна установа "Офіс з просування експорту України", з метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, поради щодо коригування стратегій та бізнес- планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи , направлені на протидію розповсюдженню Covid-19 на електронній сторінці


за адресою https://epo.org.ua/covid19/

24.03.20

Уряд вживає заходів для підтримки бізнесу в умовах карантину та водночас розширює можливості програми "Доступні кредити 5-7-9%"


-= ЗА ПОСИЛАННЯМ =-

24.03.20

Створено загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину

http://sme.gov.ua/covid19/

На сайті вже доступна інформація про:

      діючі обмеження для МСБ з метою протидії поширенню захворювання COVID-19;

      перелік заходів державної підтримки;

      відповіді на головні питання від бізнесу.


Ресурс також буде наповнюватись корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців.

17.12.19

З 01 лютого 2020 року Уряд запустить програму з підтримки мікро- та малого підприємництва.

      Для підприємців запрацює Програма доступних кредитів під 5-9% річних. Обсяг кредиту - 1,5 млн. грн. на 5 років.

      Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а діючий бізнес - лише той, що працює 12 місяців. При цьому, сам учасник інвестує 20% власних коштів від усіх витрат.

      Для участі знадобиться бізнес-план, якщо ви плануєте бізнес з нуля. Якщо ж вже працюєте, то позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна.

      На ВЕБ САЙТІ   можна залишити запит, і коли програма запрацює, менеджери сконтактують щодо участі.

17.12.19

Відкрита гаряча лінія для підприємців!


      Мінцифра спільно з єдиним урядовим контактним центром запустила ГАРЯЧУ ЛІНІЮ   для підприємців, яка дасть змогу підприємцям отримати відповіді на питання адміністративного характеру, що стосуються створення, діяльності чи закриття бізнесу.

      Гаряча лінія цілодобова, тому ставити запитання можна у будь-який зручний час.

17.12.19

18 грудня 2019 року у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбудеться семінар "Маркетинг консалтингової діяльності.

      Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

      Місце проведення:

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата вул. Преображенська, 79-А.

     

      Участь у семінарі безкоштовна. Попередня   РЕЄСТРАЦІЯ   обов'язковa!

03.12.19

На фінансування українських стартапів передбачено 440 млн. грн.


      02 грудня 2019 року Прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував програму фінансування українських стартапів.

      Українським фондом стартапів розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed.

      Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.

      Перший Pitch-event (коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією) може відбутися наприкінці 2019 року. За його підсумками будуть визначені стартапи, які отримують безповоротну фінансову допомогу.

      Подати заявку можна – на сайті Фонду


29.11.19

Всім, хто цікавиться питаннями успіху в підприємницькій діяльності - книга "Успіх в бізнесі. Від нуля до мільйонів".

Автор Сергій Криворучко - кандидат технічних наук, доцент, заслужений раціоналізатор України.


З книгою також можна познайомитися у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського.


Електронна версія книги*:

05.07.2019

04 липня 2019 року відбулося розширене засідання за "круглим столом" обласної ради підприємців спільно з Агенцією регіонального розвитку Кіровоградської області на тему: "Стратегія розвитку області на 2021-2027 роки – розвиток малого і середнього бізнесу".

Тимчасово виконуюча обов'язки голови облдержадміністрації Лобанова Світлана привітала учасників заходу та відзначила, що підприємництво забезпечує значні обсяги виробництва продукції і послуг в області, забезпечує нові робочі місця.

Під час засідання директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Рахуба Ніна проінформувала про особливості та хід підготовки проекту Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки, зокрема за напрямом "Підприємництво та інфраструктура його підтримки".

Учасники заходу обговорили пріоритети і напрямки розвитку підприємництва та подали свої пропозиції для врахування їх при підготовці проекту Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки.

19.06.2019

25 червня 2019 року в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В. Житомирська, 33 ІУ поверх, к. 401 відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу на тему: "Засоби торговельного захисту для малого та середнього підприємництва та організації з підтримки бізнесу.

Засідання Комітету організовано при сприянні Програми U-SAID "Конкурентоспроможна економіка України", Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців.

Реєстрація учасників о 14.30 год., початок засідання о 15.00 год. 25 червня 2019 року.


Про участь в засіданні Комітету (П.І.П, підприємство, установа, організація, т 8ел., e-mail) повідомити до 16 год. 24 червня 2019 року за тел. (044) 486 38 82, (097) 97 444 31, e-mail: (office@smpu.kiev.ua), (vvacheslav.bvkovets@gmail.com)

Проект програми додається*

25.02.2019

Шановні підприємці!

Облдержадміністрацією спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва в області оголошено конкурс про відбір бізнес - проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки.

З умовами участі у відборі бізнес-проектів можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419

контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86 (електронна адреса: rfpp@email.ua)

25.02.2019

За поданням облдержадміністрації депутати обласної ради затвердили

"Регіональну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки"

Завантажити*

 
Корисні посилання


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
     


     

     

Доступ до публічної інформації

  
  

  
  


© 2020,Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості

Сайт створено: , Деміург _^..^_