Головна сторінка
Департамент економічного розвитку та торгівлі Кропивницької обласної державної адміністрації
Пошук

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Оплата праці, зайнятість населення та соціальний діалог

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Головна

ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ДОКУМЕНТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД


Дізнатись більше

УВАГА!

УВАГА! Стратегія регіонального розвитку Кіровоградської області на 2021–2027 роки, затверджена в 2020 році потребує змін!

Кіровоградською військовою (державною) адміністрацією проводиться робота з актуалізації Стратегії - 2027.

До цієї роботи має долучитися кожна громада, соціально відповідальний бізнес, науковці, представники громадських організацій та активні мешканці.

Запрошуємо представників бізнесу, мешканців області та внутрішньо переміщених осіб взяти участь в опитуванні щодо визначення пріоритетів регіонального розвитку до 2027 року з врахуванням викликів війни.

Наголошуємо, що анкета є анонімною.

Долучатися до анкетування можна за посиланням:

для мешканців області: https://cutt.ly/Vw6UvdN6;


для представників бізнесу: https://cutt.ly/5w6UveOo.


Дякуємо за участь!


Новини

11.06.2024

Пропонуємо долучитися до опитування "Портрет українських жінок-підприємниць"

З метою оновлення результатів дослідження "Портрет українських жінок-підприємниць в Україні" громадською організацією "Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводиться опитування у межах проєкту «Розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні».

Запрошуємо Вас долучитися до опитування за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/7DSM3VG

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо цього дослідження або Ваших правах як його учасниці, звертайтесь за email адресою: [email protected]


07.06.2024

Фото учасників

В Кіровоградській ТПП проведено регіональний тренінг з експертами Проекту ЄС та щодо публічних закупівель

За ініціативою Міністерства економіки України спільно з експертами Програми Європейського Союзу з підтримки управління державними фінансами в Україні 06-07 червня 2024 року відбувся регіональний тренінг стосовно нового законодавства про публічні закупівлі.

Метою регіонального тренінгу було налагодження тісних контактів задля подальшого вдосконалення законодавства у сфері публічних закупівель в контексті реалізації Угоди про Асоціацію з ЄС та забезпечення процесів адаптації правил публічних закупівель України з аналогічними правилами ЄС.


Дізнатись більше


03.06.2024

Страхування інвестиційних кредитів

ЕКА розпочинає прийом заявок на страхування від воєнних та політичних ризиків

Експортно-кредитне агентство (ЕКА) виводить на ринок та пропонує увазі інвесторів в експортоорієнтовані підприємства продукти зі страхування, можливість створення яких передбачена Законом України 3497-IX “Про внесення змін до Закону України “Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності” щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків”.


Дізнатись більше


30.05.2024


Представники департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації взяли участь в онлайн нараді з питання щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб, яка проводилась Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, 29 травня 2024 року.


Дізнатись більше

30.05.2024


29 травня 2024 року представники департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації взяли участь у спільному засіданні Рад з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській, Херсонській обласних військових адміністраціях.

На захід були запрошені представники органів влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній військовій адміністрації - внутрішньо переміщені особи, роботодавці та громадські організації.

В ході засідання відбулося обговорення проєкту Державної стратегії з працевлаштування та зайнятості внутрішньо переміщених осіб та дослідження, проведеного ГО "Громадський холдинг "ГРУПА ВПЛИВУ" на тему "Реагування на внутрішнє переміщення: стратегія у сфері зайнятості".

Увага була приділена презентації графічного проєкту Благодійної організації "Благодійний фонд "Відновлення України" м. Дніпро та Кропивницького будівельного фахового коледжу "Створення місця проживання осіб з числа внутрішньо переміщених у місті Кропивницькому – "Новий дім для родин"".

Крім того заслухано представників Громадської організації "Чистий аркуш" щодо проєктів, спрямованих на допомогу та інтеграцію ВПО.

Засідання проходило у форматі активної дискусії.


30.05.2024

Фото учасників


29 травня 2024 року заступник директора департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Світлана Соломаха взяла участь у зустрічі, яка відбулася під головуванням заступника Міністра економіки України у партнерстві з Міжнародною організацією міграції, з обговорення результатів опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств.

Зустріч відбулася в онлайн форматі за участі представників центральних органів виконавчої влади, міністерств і відомств України, міжнародних організацій та представників наукового середовища.

У ході зустрічі обговорено поточну ситуацію на ринку праці України, бачення щодо шляхів подолання очікуваного дефіциту робочої сили на ринку праці.

Крім того, Міжнародною організацією міграції презентовано результати опитування роботодавців та населення щодо сприйняття іммігрантів та обговорено питання трудової міграції, як одного із шляхів подолання прогалин ринку праці у державі.


30.05.2024

Фото учасників

Поглиблення соціального діалогу, як одного з головних чинників забезпечення соціальної стабільності в державі

29 травня 2024 року представники департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації взяли участь в обговоренні оновленої Зеленої книги "На шляху до ефективного, впливового та інклюзивного соціального діалогу в Україні", презентація якої відбулася під час онлайн засідання круглого столу Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Міжнародної організації праці з питання "Соціальний діалог, як ключовий інструмент впровадження трудових реформ та сприяння відновленню України".

Документ має на меті стимулювати широку громадську дискусію в Україні щодо можливих шляхів підвищення ефективності, впливу та інклюзивності соціального діалогу задля вирішення актуальних економічних і соціальних викликів, і як наслідок покращення умов життя та праці населення.

Суттєві зміни та нові виклики у соціально-економічній сфері країни, спричинені кризою пандемії, та згодом повномасштабним вторгненням в Україну, підтвердили важливу роль соціального діалогу, як ключового чинника консолідації дій органів влади, профспілок, роботодавців, у забезпеченні в державі економічного відновлення та зростання.

Оновлена Зелена книга спрямована на підтримку широкої публічної дискусії щодо майбутнього соціального діалогу в Україні.


29.05.2024

Презентація

Сформовано перший Каталог виробників української техніки для громад

28 травня 2024 року Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко презентувала перший Каталог виробників української техніки для громад.

Каталог українських виробників — ініціатива, яка реалізується в рамках політики "Зроблено в Україні" Мінекономіки спільно з Федерацією роботодавців України, Асоціацією міст України та Комітетом Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Метою Каталогу є надання інформації про українських виробників техніки для громад і сприяння збільшенню попиту на товари, вироблених в Україні.

Каталог містить інформацію про 255 одиниць техніки, які виробляються на 32 підприємствах з 14 областей України. Надалі каталог доповнюватиметься.

У першому Каталозі представлено громадський пасажирський транспорт (автобуси, тролейбуси, електробуси та трамваї), комунальна техніка, (прибиральні машини, сміттєвози, поливальні та дорожні машини, самоскиди, трали, машини для землерийних робіт), спеціальна техніка (автоцистерни, причепи та напівпричепи, пожежно-рятувальна техніка, підіймальне обладнання, машини швидкої допомоги, фургони та вантажівки), а також навісне обладнання (ковші, щітки дорожні, снігоприбиральні відвали, вила для піддонів, косарки, подрібнювачі деревини, секатори та викорчовувачі).


Каталог виробників української техніки для громад: Завантажити (PDF 37 МБ)


22.05.2024

Презентація

Презентація "Оновлений порядок надання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків"

Завантажити (PDF 1,3 МБ)


17.05.2024

Ukrainian Enterprise Promotion Awards

Національна премія за внесок у розвиток підприємництва - "Ukrainian Enterprise Promotion Awards" (далі – UEPA)

UEPA – це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії "European Enterprise Promotion Awards" (далі - ЕEPA), який ініційовано Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України та Офісом з розвитку підприємництва та експорту у межах проєкту EU4Business.


Заявка щодо участі в UEPA повинна бути оформлена українською мовою за посиланням: https://cutt.ly/KerApiSI і відповідати критеріям прийнятності для оцінки.


Кінцевий термін подачі заявки на UEPA – 30 червня 2024 року.

Більш детальна інформація про UEPA розміщена за посиланням: https://business.diia.gov.ua/eepa-awards-ukraine-2024


Дізнатись більше


16.05.2024

RD4U

Розпочав роботу міжнародний Реєстр збитків, завданих агресією російської федерації проти України (далі - Реєстр збитків).

З 02 квітня 2024 року у Реєстрі збитків розпочато прийом заяв за першою категорією – пошкодження або знищення житлової нерухомості фізичних осіб (приватний будинок, квартира, дачний чи садовий будинок).


Реєстр збитків збирає, обробляє та реєструє заяви про відшкодування збитків від постраждалих. Спеціальна комісія розглядає ці заяви, здійснює оцінку збитків або вирішує питання щодо призначення виплат чи компенсацій.


Подати заяву до Реєстру збитків може виключно повнолітній громадянин України, який є власником пошкодженого або знищеного житла (його частини), через додаток "Дія"/ портал "Дія".

Про прийняте рішення заявнику буде повідомлено, також, через додаток "Дія"/ портал "Дія" (термінів не встановлено).


Інші категорії у Реєстрі збитків планується запустити протягом року.


Детальніше про Реєстр збитків на сайті за посиланням: https://rd4u.coe.int/uk/homei


16.05.2024


День вишиванки - фото День вишиванки - вітання


08.05.2024


1939-1945

08.05.2024

Про проведення всеукраїнських онлайн заходів "Мистецтво безпеки праці"

У рамках відзначення Дня охорони праці в Україні у 2024 році, в області розпочато проведення всеукраїнських онлайн заходів "Мистецтво безпеки праці" за напрямками:

інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі;

мистецтво, що рятує життя;

ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та її реалізація;

кращий спеціаліст з охорони праці тощо.

Метою даної інформаційної кампанії є зниження виробничого травматизму на підприємствах, установах та організаціях області, і в цілому в Україні.


З більш детальною інформацією про умови та участь у конкурсах, оголошених Державною службою з питань праці у рамках даних всеукраїнських заходів, пропонуємо ознайомитись за посиланнями:

https://t.me/bezpeka_pratsi

https://www.facebook.com/mystetstvobezpekypratsi

https://theartofsafety.dsp.gov.ua/


06.05.2024

Фонд підтримки виділяє $10 млн для українських стартапів: подавайте заявки

Google за сприяння Мінцифри запускає приймання заявок на другий етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні.

Українські компанії зможуть отримати до $100 тис. для ведення бізнесу. Ці кошти можна вкласти на відновлення бізнесу, що постраждав через війну, масштабування чи створення нового продукту для виконання завдань компанії.

Щоб отримати підтримку від Google, необхідно мати:

зареєстровану юридичну особу в Україні;

мінімально життєздатний продукт (MVP), який має потенційний комерційний успіх та цінність для користувачів.

Пріоритет надаватимуть компаніям, які використовують штучний інтелект.


Подача заявок на отримання гранту до 05 червня 2024 року.


Переможців нового етапу Фонду підтримки Google для стартапів в Україні оголошуватимуть поетапно - у червні та вересні 2024 року, а також протягом 2025 року.

Дізнатися більше про Фонд підтримки Google для стартапів в Україні та подати заявку можна на сайті Фонду (https://startup.google.com/programs/ukraine-support-fund).


06.05.2024

Українці відкрили рекордну кількість ФО-Пів у першому кварталі 2024 року

1855 ФО-Пів зареєстровано на Кіровоградщині за перший квартал 2024 року.

Всього по Україні, за цей період, українці зареєстровали понад 74 тисячі нових ФО-Пів, це на 33,6% більше, аніж торік.

Чверть новозареєстрованих ФО-Пів займаються роздрібною торгівлею – це найпопулярніша сфера.

Серед найбільш запитаних напрямків бізнесу серед українських підприємців також опинилися надання індивідуальних послуг та комп'ютерне програмування.


04.05.2024


Вітання

02.05.2024

Фонд Державного майна України


Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" оголошено проведення 07 травня 2024 року електронного аукціону без умов з продажу об'єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Городоцька, 77-а що знаходиться на балансі Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області (код за ЄДРПОУ 40108709). Стартова ціна на аукціоні – 590575,48 грн.(без урахування ПДВ).

Детальніше про вищезазначений електронний аукціон розміщено в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі", за посиланням: https://sale.uub.com.ua/auction/SPE001-UA-20240418-45095?


02.05.2024


26 квітня 2024 року Олександрійською міською радою, Благовіщенською міською радою та Суботцівською сільською радою в рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги «Демократичне врядування у Східній Україні» отримано від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Chemonics International, Inc. обладнання для забезпечення діяльності Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у громадах, а саме: 8 кондиціонерів та

5 конвекторів обігріву, на загальну суму 133,3 тис. грн. Зазначене обладнання дозволить посилити спроможність органів місцевого самоврядування надавати якісні послуги населенню під час воєнного стану.

Реалізація проекту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.


Фото обладнання для забезпечення діяльності Центрів надання адміністративних послуг Фото обладнання для забезпечення діяльності Центрів надання адміністративних послуг Фото обладнання для забезпечення діяльності Центрів надання адміністративних послуг Фото обладнання для забезпечення діяльності Центрів надання адміністративних послуг

01.05.2024

Можливості Програми ЄС LIFE 2024

18 квітня 2024 року Європейська Комісія оголосила конкурс пропозицій в рамках Програми ЄС LIFE 2024 (LIFE Calls for Proposals 2024) на загальну суму 571 мільйон євро, доступних для проектів, які сприяють розвитку природи та біорозмаїття, економіці замкнутого циклу, якості життя, пом'якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, переходу до чистої енергії, реалізації ініціативи «Новий Європейський Баугауз» та екологічному врядуванню.


Дізнатись більше


01.05.2024

Ukraine Online Expo in Jordan 2024

Віртуальна виставка "Ukraine Online Expo in Jordan 2024": 15 липня – 15 жовтня 2024 року

Посольством України в Йорданії досягнуто домовленості з українськими розробниками платформи atexpo.online щодо безкоштовної організації віртуальної виставки "Ukraine Online Expo in Jordan 2024" (http://surl.li/szmrk) у період з 15 липня по 15 жовтня 2024 року для представлення експортного потенціалу українських компаній, зацікавлених у виході на ринок Йорданії.

Пропонується залучити до участі у зазначеному виставковому заході українських експортерів із різних сфер господарської діяльності. Відповідно, планується, що стенди учасників виставки буде структуровано за павільйонами (наприклад: Food Products, Furniture, Fashion, Industry, ChemPharma, Construction, Equipment, Investment, IT, тощо).

Контактна особа відповідальна за організацію заходу - дипломат Посольства України в Йорданії – Олексій Слука, [email protected], моб. тел.: +962775949741 (WhatsApp, Signal, Threema).


Дізнатись більше


01.05.2024

Учасники наради


30 квітня 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облвійськадміністрації Наталія Ревенко за участі заступника начальника Дніпровського регіонального відділу Державної регуляторної служби у Кіровоградській області Наталії Оніщенко провела нараду для органів місцевого самоврядування з питання "Забезпечення виконання органами місцевого самоврядування повноважень, визначених Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності "при розробленні проєктів регуляторних актів".

Під час наради Наталія Ревенко проінформувала учасників наради про правові засади реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Про забезпечення виконання органами місцевого самоврядування повноважень при розробленні проєктів регуляторних актів проінформувала Наталія Оніщенко.


Завантажити презентацію (pdf 2,38 мб)


30.04.2024

До уваги суб'єктів господарювання!

Запрошуємо представників бізнесу взяти участь у відкритті MENA Trade House, інноваційного торгового дому, заснованого спільно з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, яке відбудеться 15 травня 2024 року у м. Києві, де буде можливість зустрітись з ключовими бізнес-лідерами та обговорити потенційні можливості для співпраці.

Проєкт створений з метою підтримки та розвитку бізнесу між Україною та країнами Близького Сходу та Північної Африки для стимулювання бізнес-взаємодії та інвестиції.

Участь у відкритті безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації (https://forms.gle/27Q4bNZRumWRWmQA9).


Контактні особи: Альона Римарук (+380 67 999 79 69), Володимир Михайлов (+380 67 401 45 31).


25.04.2024

Відбулось засідання наглядової ради установи "Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області"

24 квітня 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь у засіданні наглядової ради установи "Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області" під головуванням заступника начальника обласної військовій адміністрації - голови наглядової ради Агенції Сергія Шеремета.

Під час засідання розглянуто результати роботи Агенції у першому кварталі 2024 року. Було проаналізовано результативність діяльності Агенції за основними напрямками, визначеним планом роботи Агенції на 2024 рік. Обговорено аспекти, які потребують доопрацювання.

Агенцією отримано від наглядової ради рекомендації і конкретні пропозиції щодо зосередження і активізації у 2024 році своєї діяльності за напрямками:

стратегічного планування розвитку області і її громад;

підготовки актуальних проєктів для регіонального розвитку Кіровоградської області та залучення для їх реалізації інвестиційних ресурсів;

налагоджені співпраці з міжнародними фінансовими інституціями щодо залучення міжнародної технічної допомоги у регіональний розвиток, зокрема і в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва тощо.


Учасники засідання Учасники засідання


25.04.2024

АГРАРІЇ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ВАРТОСТІ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ 44 ВІТЧИЗНЯНИХ ВИРОБНИКІВ

“ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ”: АГРАРІЇ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ВАРТОСТІ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ 44 ВІТЧИЗНЯНИХ ВИРОБНИКІВ

Наказом Мінекономіки №8677 від 08 квітня 2024 року затверджений Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується коштом бюджету, до якого включено 2289 номенклатурних позицій продукції 44 українських виробників сільгоспмашин та обладнання.


Дізнатись більше


23.04.2024

Компенсація роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю

Компенсація роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю

Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості реалізується програма з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Мета програми – збільшення кількості інклюзивних робочих місць та сприяння розвитку підприємств, що беруть на роботу осіб з інвалідністю.

За облаштування робочих місць у разі працевлаштування:

особи з інвалідністю І групи – компенсація до 106,5 тис. грн.;

особи з інвалідністю ІІ групи – компенсація до 71 тис. грн.

Виплата компенсації здійснюється протягом 5 робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця.

Більш детальна інформація за посиланням: https://cutt.ly/Dw6rCYu0


18.04.2024

USAID запускає новий інструмент підтримки підприємців – угоди про партнерство

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України” запускає новий інструмент підтримки підприємців, у межах якого з українськими компаніями будуть укладатися угоди про партнерство.

В межах угоди про партнерство підприємства мають змогу отримати до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси візьмуть зобов'язання щодо створення робочих місць та збільшення продажів.

Основні питання та відповіді - за посиланням: https://bit.ly/3U1WOF1

Обладнання або послуги компанії обиратимуть самостійно із запропонованих у формі заявки на сайті Submittable: https://chemonics.submittable.com/submit/288466/usaid.

Очікується, що компанії-партнери:

- Матимуть у штаті від 10 співробітників на момент подання заявки;

- Матимуть змогу інвестувати у власний розвиток;

- Будуть готовими створити 20 робочих місць та/або згенерувати $1,5 млн від продажів під час реалізації угоди про партнерство.

Прийом заявок триває до 30 квітня.


18.04.2024

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПРИЗНАЧЕННЯ  ПРЕМІЙ МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ ТА СТИПЕНДІЙ АСПІРАНТАМ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕМІЙ МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ ТА СТИПЕНДІЙ АСПІРАНТАМ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Кіровоградською обласною військовою адміністрацією оголошено про початок Конкурсу на призначення премій молодим науковцям та стипендій аспірантам закладів вищої освіти області у 2024 році.

Метою Конкурсу є стимулювання наукової активності та розвиток наукового потенціалу Кіровоградської області, створення сприятливого середовища для розвитку молодих талантів.

Зацікавленим молодим науковцям, які зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградщини, необхідно подати свої заявки особисто до 30 квітня 2024 року на адресу департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації за адресою: вул. Театральна, 32/29, 1 поверх, кабінет 104.

Відбір стипендіатів буде проведено на конкурентній основі з метою відзначення найбільш обдарованих молодих дослідників області.


Дізнатись більше:

1. Про Конкурс для молодих науковців

2. Перелік документів для участі у конкурсі на отримання премії

3. Перелік документів для участі у конкурсі на отримання стипендії


16.04.2024

Reform Support Team


15 квітня 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь в селекторній нараді, яка була організована Міністерством економіки України, за участю представників бізнесу щодо популяризації товарів, вироблених в Україні, активізації залучення бізнесу до Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні".


Перейти на сайт державної програми "Зроблено в Україні" можна за посиланням: https://madeinukraine.gov.ua


Бізнес Кіровоградщини опрацьовує питання щодо маркування своїх товарів та продукції за технічними стандартами "Зроблено В Україні".


Дізнатись більше


12.04.2024

Програма USAID


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила тендери на закупівлю товарів/послуг та запрошує постачальників подавати для розгляду свої пропозиції:


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» звільняється від сплати податків, зборів та ПДВ країни-партнера. Відтак, Програма буде оплачувати вартість послуг/товарів без ПДВ.

Вся комунікація щодо тендерів відбувається виключно в письмовій формі за адресою [email protected]


Дізнатись більше


05.04.2024

Міністерство закордонних справ України запрошує українських експортерів долучитися до Каталогу українських товарів та послуг

Міністерство закордонних справ України запрошує українських експортерів, долучитися до Каталогу українських товарів та послуг, зареєстрованих на Міжнародній платформі економічної дипломатії "Nazovni", який активно використовується в роботі закордонних дипломатичних установ з іноземними партнерами.

Каталог - це потужний інструмент для виходу на експорт і можливість зацікавлення потенційних імпортерів.

Посилання на реєстрацію до Каталогу: https://bit.ly/3v8MByj


04.04.2024

Вебінарний проєкт

До уваги суб'єктів господарювання!

Державна установа "Офіс розвитку підприємництва та експорту" у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт "Інтернет до бізнесу доведе:10 кроків до продажу онлайн".

Старт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.

Під час 10 вебінарів експерти з маркетплейсу Prom.ua та платіжного сервісу RozetkaPay поділяться експертизою у сфері електронної комерції.

До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу, а також ті, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни.

Більш детально за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3QelSaG


Контактна особа: Коломієць Вікторія, ел. адреса: [email protected]
 
Корисні посиланняМаєте проблеми зору?

Оберіть зручний формат:
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
     
     
    
    
    
  
  
  
    
     ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
       
       
       

Доступ до публічної інформації

  
  
       
© 2024, Департамент економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації