Головна сторінка
Департамент економічного розвитку та торгівлі Кропивницької обласної державної адміністрації
Пошук

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Оплата праці, зайнятість населення та соціальний діалог

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

Головна

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення у 2024 році конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області.


Дізнатись більше

ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ДОКУМЕНТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД


Дізнатись більше

23.04.2024

Компенсація роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю


Компенсація роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю

Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості реалізується програма з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Мета програми – збільшення кількості інклюзивних робочих місць та сприяння розвитку підприємств, що беруть на роботу осіб з інвалідністю.

За облаштування робочих місць у разі працевлаштування:

особи з інвалідністю І групи – компенсація до 106,5 тис. грн.;

особи з інвалідністю ІІ групи – компенсація до 71 тис. грн.

Виплата компенсації здійснюється протягом 5 робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця.

Більш детальна інформація за посиланням: https://cutt.ly/Dw6rCYu0


18.04.2024


USAID запускає новий інструмент підтримки підприємців – угоди про партнерство

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України” запускає новий інструмент підтримки підприємців, у межах якого з українськими компаніями будуть укладатися угоди про партнерство.

В межах угоди про партнерство підприємства мають змогу отримати до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси візьмуть зобов'язання щодо створення робочих місць та збільшення продажів.

Основні питання та відповіді - за посиланням: https://bit.ly/3U1WOF1

Обладнання або послуги компанії обиратимуть самостійно із запропонованих у формі заявки на сайті Submittable: https://chemonics.submittable.com/submit/288466/usaid.

Очікується, що компанії-партнери:

- Матимуть у штаті від 10 співробітників на момент подання заявки;

- Матимуть змогу інвестувати у власний розвиток;

- Будуть готовими створити 20 робочих місць та/або згенерувати $1,5 млн від продажів під час реалізації угоди про партнерство.

Прийом заявок триває до 30 квітня.


18.04.2024

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПРИЗНАЧЕННЯ  ПРЕМІЙ МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ ТА СТИПЕНДІЙ АСПІРАНТАМ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕМІЙ МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ ТА СТИПЕНДІЙ АСПІРАНТАМ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Кіровоградською обласною військовою адміністрацією оголошено про початок Конкурсу на призначення премій молодим науковцям та стипендій аспірантам закладів вищої освіти області у 2024 році.

Метою Конкурсу є стимулювання наукової активності та розвиток наукового потенціалу Кіровоградської області, створення сприятливого середовища для розвитку молодих талантів.

Зацікавленим молодим науковцям, які зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградщини, необхідно подати свої заявки особисто до 30 квітня 2024 року на адресу департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації за адресою: вул. Театральна, 32/29, 1 поверх, кабінет 104.

Відбір стипендіатів буде проведено на конкурентній основі з метою відзначення найбільш обдарованих молодих дослідників області.


Дізнатись більше:

1. Про Конкурс для молодих науковців

2. Перелік документів для участі у конкурсі на отримання премії

3. Перелік документів для участі у конкурсі на отримання стипендії


16.04.2024

Reform Support Team


15 квітня 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь в селекторній нараді, яка була організована Міністерством економіки України, за участю представників бізнесу щодо популяризації товарів, вироблених в Україні, активізації залучення бізнесу до Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні".


Перейти на сайт державної програми "Зроблено в Україні" можна за посиланням: https://madeinukraine.gov.ua


Бізнес Кіровоградщини опрацьовує питання щодо маркування своїх товарів та продукції за технічними стандартами "Зроблено В Україні".


Дізнатись більше


12.04.2024

Програма USAID


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголосила тендери на закупівлю товарів/послуг та запрошує постачальників подавати для розгляду свої пропозиції:


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» звільняється від сплати податків, зборів та ПДВ країни-партнера. Відтак, Програма буде оплачувати вартість послуг/товарів без ПДВ.

Вся комунікація щодо тендерів відбувається виключно в письмовій формі за адресою [email protected]


Дізнатись більше


05.04.2024


Міністерство закордонних справ України запрошує українських експортерів долучитися до Каталогу українських товарів та послуг

Міністерство закордонних справ України запрошує українських експортерів, долучитися до Каталогу українських товарів та послуг, зареєстрованих на Міжнародній платформі економічної дипломатії "Nazovni", який активно використовується в роботі закордонних дипломатичних установ з іноземними партнерами.

Каталог - це потужний інструмент для виходу на експорт і можливість зацікавлення потенційних імпортерів.

Посилання на реєстрацію до Каталогу: https://bit.ly/3v8MByj


04.04.2024

Вебінарний проєкт


До уваги суб'єктів господарювання!

Державна установа "Офіс розвитку підприємництва та експорту" у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт "Інтернет до бізнесу доведе:10 кроків до продажу онлайн".

Старт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.

Під час 10 вебінарів експерти з маркетплейсу Prom.ua та платіжного сервісу RozetkaPay поділяться експертизою у сфері електронної комерції.

До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу, а також ті, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни.

Більш детально за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3QelSaG


Контактна особа: Коломієць Вікторія, ел. адреса: [email protected]


03.04.2024


03 квітня 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь в онлайн нараді, яка проводилась Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук з питання щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб.


Дізнатись більше


02.04.2024


"КРОПИВНИЦЬКИЙ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ"

Громадська організація "Чистий аркуш" розпочинає реалізацію проєкту "Кропивницький – наш спільний дім", мета якого сприяти інтеграції та адаптації внутрішньопереміщених осіб шляхом організації заходів неформальної освіти та активностей, спрямованих на розвиток і посилення соціальної згуртованості у Кропивницькій громаді.


Дізнатись більше


29.03.2024


Підприємства-експортери області запрошуються до участі у Horizon Logistics – консультаційній програмі з логістики для експорту на ринки ЄС.

Дізнатись деталі та подати заявку можна через портал Дія до 31 березня 2024 року включно.


Дізнатись більше


29.03.2024

Програма USAID


USAID ПІДТРИМУЄ УКРАЇНЦІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ-УМОВИ НОВОЇ ПРОГРАМИ

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" запускає новий інструмент підтримки підприємців.

Програма укладатиме з українськими компаніями угоди про партнерство.

У межах угоди компанії отримають до трьох позицій обладнання або найбільш затребуваних в Україні маркетингових послуг.

Компанії можуть самостійно обирати:

обладнання (холодильне, швейне, хлібопекарське обладнання, комп'ютерні верстати, верстати для лазерного різання та складські стелажі тощо);

маркетингові послуги (послуги з розвитку бренду, просування в пошукових системах, розробку маркетингової та/або експортної стратегії, консультаційні послуги з виходу на нові ринки).

Стати партнерами програми можуть компанії, які мають у штаті від 10 співробітників на час подання заявки про участь, здатні інвестувати у власний розвиток, а під час реалізації угоди про партнерство будуть готові створити від 20 робочих місць або наростити продаж від $1,5 млн.

Прийом заявок триватиме до 30 квітня 2024 року.

Деталі щодо подачі заявки за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit/288466/usaid/eligibility.


28.03.2024

Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь у зустрічі місцевих органів влади з керівництвом Федерації профспілок України та профактивом Кіровоградської області, яка відбулася 28 березня 2024 року в обласній військовій адміністрації.

Під час зустрічі обговорено питання тісної співпраці регіональної і місцевої влади з організаціями профспілок усіх рівнів в контексті суспільно-політичної ситуації в регіоні та в країні вцілому, заходів, спрямованих на поглиблення соціального діалогу, як одного з головних чинників забезпечення соціальної стабільності, запобігання суспільним і соціальним конфліктам, порушенням прав професійних спілок та окремих їх членів.

Керівництво області висловили подяку профспілковим діячам за активну громадянську позицію, захист прав та інтересів працівників, молоді та внутрішньо переміщених осіб, культурно-просвітницьку роботу, волонтерську діяльність та допомогу Збройним Силам України та запевнило, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування завжди відкриті до діалогу і спільних дій задля сталого регіонального розвитку Кіровоградщини, вирішення актуальних питань, пов'язаних із життєдіяльністю мешканців області.


Учасники зустрічі Учасники зустрічі


28.03.2024

Брифінг фахівців ГУ Держпродспоживслужби в області щодо шкоди тютюнопаління та його наслідки. Що потрібно знати про нове антитютюнове законодавство?


26.03.2024

25 березня 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко під час наради у начальника обласної військової адміністрації з керівниками окремих структурних підрозділів ОВА, територіальних підрозділів міністерств і відомств України в області, начальниками РВА, міськими, селищними, сільськими головами, поінформувала про стан погашення заборгованості із заробітної плати в області.

Так, завдяки системним заходам, що вживались обласною військовою адміністрацією та місцевими органами влади щодо погашення боргів із заробітної плати, протягом 2023 року погашено в повному обсязі заборгованість на 16 підприємствах різних форм власності заборгованість на загальну суму 8,4 мільйонів гривень, також на 47% скорочено борги на комунальних підприємствах.

Що ж до ситуації в області у поточному році, то станом на 01 лютого вона мала місце також на 12 підприємствах на загальну суму 17,2 млн. гривень. Порівняно з початком 2024 року відбулося її зменшення на 0,9 млн. гривень (на 5%).

У структурі боргу за формами власності, найбільші борги мають підприємства: приватної та колективної форми власності - 66%, комунальної форми власності - 31,5% та державної форми власності - 2,5%.

За оперативними даними станом на 25 березня 2024 року сума боргу по області зменшилась по відношенню до 01 лютого - на 5,3 млн. гривень і склала 11,9 млн. гривень.

Зменшення заборгованості відбулося на комунальних підприємствах – на 3,7 млн. грн. (залишок суми боргу - 1,7 млн. гривень), з них на підприємствах системи охорони здоров'я – зменшення на 3,7 млн. гривень (залишок суми боргу – 544 тис. гривень) та на приватних підприємствах – на 1,6 млн. гривень (залишок суми боргу – 9,8 млн. гривень).

Борги на державних підприємствах залишаються без змін (0,4 млн. гривень).


Учасники наради Учасники наради Учасники наради


26.03.2024

Доступні кредити 5-7-9%


РЕЛОКОВАНІ ПІДПРИЄМСТВА ЗМОЖУТЬ ПРОЛОНГУВАТИ СВОЇ КРЕДИТИ

Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України від 22 березня 2024 року №310 "Про внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва".

Підприємства, які отримали державну підтримку за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" можуть пролонгувати кредити, які станом на 24 лютого 2022 року були розміщені на:

територіях активних бойових дій (для яких не визначена дата завершення бойових дій);

територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершення бойових дій);

тимчасово окупованих територіях (для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації).

Це допоможе релокованим підприємствам відновитися й у майбутньому погасити пролонговані кредити, що сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу.


25.03.2024

Mінігранти для жінок-підприємниць


До уваги жінок-підприємниць Кіровоградської області!

Благодійний фонд "Жіночі можливості в Україні" за підтримки "The Jewish Federations of North America" надає мінігранти для жінок-підприємниць на придбання необхідного обладнання для роботи або розширення бізнесу.


ДЕДЛАЙН: 31 березня 2024 року


ДЕ: Кіровоградська область


ГАЛУЗІ: бізнес, для жінок


МЕТА - підтримка та розвиток місцевого підприємництва у Кіровоградській області шляхом надання грантів жінкам, які продовжують вести свій бізнес в умовах воєнного стану, бажають зміцнювати та розвивати власну справу.


Дізнатись більше


22.03.2024

Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облвійськадміністрації Наталія РЕВЕНКО спільно з начальником управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в області Вірою СУХОПАРОВОЮ провели семінар-нараду з райвійськадміністраціями, міськими, селищними, сільськими радами та представниками підприємств сфери торгівлі з розгляду питання щодо змін в законодавстві захисту прав споживачів та державного ринкового нагляду (контролю) безпечності нехарчових продуктів в умовах воєнного стану.


Під час семінар-наради Наталія РЕВЕНКО проінформувала учасників семінару про роботу об'єктів сфери торгівлі в умовах воєнного стану та наголосила на необхідності вжиття заходів з метою унеможливлення росту цін на соціально значущі продовольчі товари.


Про зміни в законодавстві щодо захисту прав споживачів та державного ринкового нагляду (контролю) проінформувала Віра СУХОПАРОВА.


Учасники семінар-наради Учасники семінар-наради Учасники семінар-наради


18.03.2024

Фонд Державного майна України


Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" оголошено проведення 04 квітня 2024 року 18 електронного аукціону без умов з продажу об'єкта малої приватизації – окремого майна – гаража загальною площею 23,2 кв.м, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м. Новомиргород, вул. Соборності, гараж 112а, що знаходиться на балансі Кіровоградського обласного центру зайнятості (код за ЄДРПОУ 02771569). Стартова ціна на аукціоні – 382, 68 грн.(без урахування ПДВ).

Детальніше про вищезазначений електронний аукціон розміщено в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі", за посиланням: https://sale.uub.com.ua/auction/SPE001-UA-20240313-75495?


18.03.2024

Обговорення проекту постанови


Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил торговельного обслуговування" http://surl.li/rosqc


18.03.2024


- 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет.

- Купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію.

- Ти допомагаєш створювати нові робочі місця

- Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік.

- 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо.

- Підтримка під час закупівель матеріалів. Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні.

Наприклад, це 85% від вартості продуктів харчування та будматеріалів.


«Зроблено в Україні» «Зроблено в Україні» «Зроблено в Україні» «Зроблено в Україні»


18.03.202415.03.2024


В рамках Програми USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" (DG East), що виконується на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проводитимуться тренінги для адміністраторів ЦНАПів

За сприяння Регіонального офісу міжнародного співробітництва в рамках Програми USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" та Меморандуму про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги "Кропивницький" №1 між Кіровоградською обласною військовою (державною) адміністрацією та Кімонікс Інтернешнл Інк. /Програмою USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" 14 березня 2024 року відбулася онлайн зустріч керівництва департаменту економічного розвитку та торгівлі облвійськадміністрації з представниками Програми USAID, в ході якої обговорено наступні питання:


Дізнатись більше


11.03.2024

Фонд Державного майна України


Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 01 березня 2024 року № 12/01-69 прийнято рішення про приватизацію об'єкта малої приватизації – окремого майна – гуртожитку з надвірними спорудами загальною площею 369,5 кв.м, який розташований за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Завтурове, що знаходиться на балансі державної установи "Устинівський виправний центр (№37)" (код за ЄДРПОУ 14316942), шляхом продажу на аукціоні.


11.03.2024

Фонд Державного майна України


Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 01 березня 2024 року № 12/01-63 прийнято рішення про приватизацію об'єкта малої приватизації – окремого майна – окремого майна державної установи "Устинівський виправний центр (№ 37)" у складі: (інв. № 10310103) Готель загальною площею 48,06 кв.м; (інв. № 10310123) Будівля пекарні Загальною площею 41,0 кв.м; (інв. № 10310124) Будівля станції технічного обслуговування загальною площею 54,0 кв.м; (інв. № 10310105) Лазня загальною площею 130,05 кв.м; (інв. № 10310125) Будівля млина загальною площею 43,0 кв.м; (інв. № 10310126) Будівля складу речового загальною площею 42,0 кв.м, яке розташоване за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Інгульське; (інв. № 10310102) Контора ВЦ-37 загальною площею 445, 1 кв.м, яка розташована за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Інгульське, вул. Центральна, 5; (інв. № 10310106) Сільський будинок культури загальною площею 590,3 кв.м, який розташований за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Інгульське, вул. Центральна, 4; (інв. № 10310128) Їдальня загальною площею 643,4 кв.м, яка розташована за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Інгульське, вул. Центральна, 10, що знаходиться на балансі державної установи "Устинівський виправний центр (№37)", (код за ЄДРПОУ 14316942), шляхом продажу на аукціоні.


08.03.2024


Вітання

08.03.2024

Грантова програма


Грантова програма "Власна справа" – компонент урядового проєкту "єРобота" – стартувала у липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. За програмою підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. грн. та створити чи розширити власний бізнес.

Всі можливості програми, умови та алгоритми отримання гранту, інструкції для заповнення бізнес-плану та поточні результати програми відтепер зібрані на окремій лендінг-сторінці від Міністерства економіки України за посиланням – https://vlasnaspravagrant.com.ua


06.03.2024

є Робота: гранти від держави на відкриття чи розвиток бізнесу

Відео ролик: Ветеранський грант


Відео ролик: Грант на власну справу


06.03.2024

Українські підприємці можуть отримати підтримку бізнесу


До уваги суб'єктів господарювання!

Українські підприємці можуть отримати до 15 тис. євро на підтримку бізнесу

Стартував відбір проєктів на грантову програму від Мінцифри та EU4Business на відновлення та розвиток власного бізнесу. Учасники отримають кошти - загальна сума – 300 000 євро.


Подати заявку на грант "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого та середнього бізнесу" можуть підприємці, які створюють продукти і послуги з інноваційним складником та планують розширення або експорт.


Грантові кошти можна використати для:


• купівлі обладнання, програмного забезпечення, сировини та інструментів;

• збереження або створення робочих місць;

• оренди приміщень, обладнання або програмного забезпечення;

• купівлі послуг, що підтримують виробництво, розвиток експортного та інноваційного потенціалу;

• інших витрат, пов’язаних з транспортуванням, переїздом, перекваліфікацією.


Подати заявку на участь можна за посиланням (https://portal.usf.com.ua) Дедлайн – 10 березня 2024 року.


Детальніше про критерії участі та процедуру проходження програми – за посиланням (https://usf.com.ua/eu4business-up-to-15k-for-business-support).


05.03.2024

Фонд Державного майна України


Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 01 березня 2024 року № 12/01-62 прийнято рішення про приватизацію об'єкта малої приватизації – окремого майна – гуртожитку з надвірними спорудами загальною площею 392,5 кв.м, який розташований за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Медвежа Балка, вул. Гагаріна, що знаходиться на балансі державної установи "Устинівський виправний центр (№37)" (код за ЄДРПОУ 14316942), шляхом продажу на аукціоні.


05.03.2024


Щорічний форум - «Smart Building»

З 20 по 21 березня 2024 року в Києві відбудеться Міжнародний Форум «Smart Building», присвячений тематиці Смарт-Сіті та відновлення інфраструктурних обєктів України.

В рамках ділової програми виступатимуть експерти та спеціалісти з технологій Смарт-сіті та Автоматизації, Енергозбереження та Інтернету Речей, Безпеки та Транспорту.

Форум ставитиме за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ. Захід створить можливість обговорити нагальні питання з відновлення інфраструктурних обєктів та визначити стратегію відбудови України.

Реєстрація: https://sb2024.ticketforevent.com

Організатор Форуму: ГО Підприємницький Клуб / Entrepreneurial Club


04.03.2024

Фонд Державного майна України


Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" оголошено проведення 21 березня 2024 року електронного аукціону без умов з продажу об'єкта малої приватизації – окремого майна – будівлі амбулаторії "А", з господарськими будівлями: "а" – прибудова; "Б" – гараж; "В" – сарай; "Г" – убиральня; "Д" – сарай, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Володимирівка, вул. Степова, 8. Стартова ціна на аукціоні – 5006,16 грн. (без урахування ПДВ).

Детальніше про вищезазначений електронний аукціон розміщено в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі", за посиланням: https://sale.uub.com.ua/auction/SPE001-UA-20240228-18698?


04.03.2024

Фонд Державного майна України


Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" оголошено проведення 22 березня 2024 року електронного аукціону без умов з продажу об'єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель загальною площею 220, 29 кв.м, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Голованівський район, смт Новоархангельськ, вул. Центральна, 46, що знаходиться на балансі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (код за ЄДРПОУ 43315529). Стартова ціна на аукціоні – 39198,00 грн. (без урахування ПДВ).

Детальніше про вищезазначений електронний аукціон розміщено в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі", за посиланням: https://sale.uub.com.ua/auction/SPE001-UA-20240228-85986?


04.03.2024

Фонд Державного майна України


Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" оголошено проведення 20 березня 2024 року електронного аукціону без умов з продажу об'єкта малої приватизації – окремого майна – гаража загальною площею 22,7 кв.м, розташованого за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, м. Знам'янка, вул. Героїв Крут, гараж 12-Г. Стартова ціна на аукціоні – 318,25 грн. (без урахування ПДВ).

Детальніше про вищезазначений електронний аукціон розміщено в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі", за посиланням: https://sale.uub.com.ua/auction/SPE001-UA-20240228-24631?


29.02.2024


28 лютого 2024 року директор департаменту обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь у онлайн нараді з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

На початку засідання Ірина Верещук акцентувала увагу присутніх на пріоритетних завданнях та необхідність активізації роботи щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб протягом 2024 року.

У засіданні взяли участь представники окремих центральних органів виконавчої влади, міністерств і відомств України та обласних військових адміністрацій.

У ході засідання обговорювались питання про:

організаційні заходи щодо розробки Стратегії забезпечення працевлаштування внутрішньо переміщених осіб на 2025-2030 роки;

виконання у 2023 році комплексних регіональних програм підтримки внутрішньо переміщених осіб в частині працевлаштування в Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській областях та заплановані заходи на 2024 рік;

шляхи реалізації та результати аналізу впровадження експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості та пріоритетні завдання з даного напрямку на 2024 рік;

впровадження у Сумському обласному центрі зайнятості експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості;

державні статистичні спостереження ринку праці в умовах воєнного стану та процес організації цієї роботи у 2024 році.


28.02.2024


Про початок прийому заявок на приєднання до програми «UNITWIN/Кафедри ЮНЕСКО»

Програма «UNITWIN/Кафедри ЮНЕСКО» сприяє міжнародному міжуніверситетському співробітництву та розширенню інституційного потенціалу шляхом спільної роботи та обміну знаннями у галузі освіти, природничих та соціальних наук, культури та комунікацій.

В програмі беруть участь понад 950 установ у 120 країнах.

Зацікавлені установи матимуть можливість подати заявку через онлайн-платформу до 30 квітня 2024 року після консультацій з Національною комісією.

Заявки мають бути надіслані до 27 березня 2024 року на адресу Секретаріату Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО ([email protected]; [email protected]) для отримання підтримки.


27.02.2024


Навчально-інформаційний захід: Підтримка аграрного та сільського розвитку у 2024: перспективи та можливості для малого агробізнесу

29 лютого 2024 року за підтримки проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та іншими Проектами міжнародної технічної допомоги в Україні відбудеться навчально-інформаційний захід з питань аграрного та сільського розвитку (у форматі онлайн).

Мета заходу: ознайомлення зацікавлених осіб з фінансовими можливостями та іншими інструментами, які доступні для сільськогосподарських виробників в Україні (бюджетні програми, гранти, кредити, гарантії, які можна використовувати для розвитку сільського господарства та підтримки сталого розвитку аграрного сектора в Україні тощо).

Учасники заходу отримають можливість ознайомитися з різними програмами, спрямованими на підтримку мікро, малого та середнього сільського господарства. Ці програми спрямовані на допомогу розвитку, розширення бізнесу, підвищення ефективності виробництва та мінімізацію ризиків.

Крім того, учасники отримають інформацію щодо оформлення заявок на фінансування та як ефективно використовувати виділені кошти для досягнення максимального ефекту та убезпечити ризики.

Учасникам семінару необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/dXZHhdN99FZQ9ZQN7 (реєстрація на захід триватиме до 17-00, 28 лютого 2024 року).

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/dXZHhdN99FZQ9ZQN7

Лінк на підключення буде надіслано учасникам на вказані ними адреси електронної пошти напередодні заходу.


27.02.2024


Президент Володимир Зеленський оголосив про початок роботи Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні"

Керівництво обласної військової адміністрації разом з командою провідних підприємців, промисловців, аграріїв області взяло участь у презентації Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні". Проєкт реалізується за ініціативи Президента України та підтримки Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації України. Координацію проєкту здійснює Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.


Дізнатись більше


21.02.2024

Про онлайн-опитування серед підприємців області

Державна митна служба України та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій серед підприємців проводить онлайн-опитування "Дослідження сприйняття захисту прав інтелектуальної власності", метою якого є вивчення обізнаності громадян України щодо контрафакту, порядку захисту митницею прав інтелектуальної власності та ставлення споживачів до контрафактних товарів.

Опитування проводиться в онлайн-форматі до 25 лютого 2024 року (включно).

Анкета за посиланням https://forms.gle/9mKhEffr7XoRzwGf8


19.02.2024

Ukraine Exports 2024


Онлайнстенд на виставковому заході "Ukraine Exports 2024" ( 04-07 березня 2024 року) віртуальна виставка активна до 09 червня 2024 року

Унікальна можливість для українських експортерів представити свої товари та послуги ОНЛАЙН для ринку Кувейту та Перської затоки!

Назва виставкового заходу: "Ukraine Exports 2024"

Тематика: продукти харчування, солодощі, сільськогосподарська продукція, промисловість, меблі, одяг, ІТ та інновації, інвестиції тощо.

Дата проведення: присутність онлайн англомовних представників компаній 04-07 березня 2024 року, віртуальна виставка активна до 09 червня 2024.

Місце: ОНЛАЙН на https://atexpo.online/39/

Від компаній потрібно лише оформити свій віртуальний стенд (англійською мовою) і призначити відповідальну особу, щоб регулярно могла переглядати кабінет свого стенду на предмет відвідувачів і залишених заявок.

Публікація стенду безкоштовна за допомогою промокоду, який буде надсилатися організаторами після валідації стенду.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/94mGi9Znjd8zQ5az7

Зверніть увагу, що така можливість надається компаніям, які зареєстровані на платформі Nazovni (https://nazovni.online/)15.02.2024

Про онлайн-опитування роботодавців області

З метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях і навичок за професіями, проведення аналізу впливу повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну на стан ринку праці та становище підприємств, Міністерством економіки України запроваджено онлайн-опитування серед роботодавців області з даних напрямків.

Пропонуємо роботодавцям області пройти опитування за посиланням: https://forms.gle/4w9eYEtMTPRQZdD88


Отримані відповіді дозволять оцінити можливості та існуючі бар'єри на ринку праці.


09.02.2024


08 лютого 2024 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації Наталія Ревенко взяла участь в онлайн нараді, яка проводилась Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук з питання щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб.


Дізнатись більше
 
Корисні посиланняМаєте проблеми зору?

Оберіть зручний формат:
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
     
     
    
    
    
  
  
  
    
     ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
       
       
       

Доступ до публічної інформації

  
  
       
© 2023, Департамент економічного розвитку та торгівлі