Головна сторінка
--- Департамент економічного розвитку та торгівлі ---
Пошук

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Оплата праці, зайнятість населення та соціальний діалог

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

20.10.2023


19 жовтня 2023 року директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації взяла участь в онлайн нараді з питання щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб, яка відбулася під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України І. Верещук.

В ході засідання обговорено питання щодо розробки комплексної програми з працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб, а також чинники, що перешкоджають у працевлаштуванні ВПО.

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 17 липня 2023 року № 779-р затверджено Регіональну програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб Кіровоградської області до 2023 року, яка передбачає залучення коштів державного та обласного бюджетів, що будуть спрямовані на забезпечення усіх потреб внутрішньо переміщених осіб, а також заходи, спрямовані на сприяння їх працевлаштуванню та професійному навчанню.

Вцілому в області з початку 2023 року працевлаштовано 1589 внутрішньо переміщених осіб, з них за сприяння служби зайнятості - 419 осіб, професійне навчання пройшла 72 внутрішньо переміщених особа.

В рамках реалізації програми "є-Робота", на створення або розвиток власного бізнесу надано мікрогранти 2 внутрішньо переміщеним особам, на суму 500 тис. гривень.

Релокованими підприємствами працевлаштовано 111 осіб з числа ВПО.

Позитивні рішення про виплату компенсації за працевлаштування 373 осіб з числа ВПО прийнято по 200 суб’єктах господарювання.

До участі у громадських, суспільно-корисних та інших роботах тимчасового характеру залучено 109 осіб з числа ВПО.

За результатами наради дано відповідні доручення щодо шляхів розв'язання проблемних питань зайнятості зазначеної категорії громадян та активізації роботи, спрямованої на стимулювання незайнятих громадян до пошуку роботи.Учасники онлайн наради Учасники онлайн наради 
Корисні посиланняМаєте проблеми зору?

Оберіть зручний формат:
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
     
     
    
    
    
  
  
  
    
     ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
       
       
       

Доступ до публічної інформації

  
  
       
© 2023, Департамент економічного розвитку та торгівлі