Головна сторінка
--- Департамент економічного розвитку та торгівлі ---
Пошук

Головна

Обласна рада підприємців

Стратегія регіонального розвитку

Обласні програми

Економічна ситуація та прогнози

Цінова політика та споживчий ринок

Впровадження реформ

Зовнішні зносини та зовнішньоекономічна діяльність

Оплата праці, зайнятість населення та соціальний діалог

Регуляторна політика та підприємництво

Звернення громадян

Обговорення проектів документів

Запобігання проявам корупції

24.01.2024

23 січня 2024 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), під головуванням заступника начальника обласної військової адміністрації Сергія Шеремета. Від департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації участь у засіданні взяла директор департаменту Наталія Ревенко.

Під час засідання було заслухано керівників окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України в області та обговорено пропозиції щодо механізмів та можливостей погашення боргів.

Зокрема, перший заступник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Анна Калініна поінформувала, що найбільш проблемним є погашення заборгованості із заробітної плати на державному підприємстві "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" (м. Долинська), сума боргу якого станом на 01 січня 2024 року становить 7 млн. гривень, або 39% до заборгованості по області. Підприємство виробничу діяльність не здійснює, що суттєво впливає на можливість погашення вказаної заборгованості. Наразі триває підготовка єдиного майнового комплексу до приватизації, у процесі якої передбачено зобов'язання покупців забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками та перед бюджетом.

В цілому, на підприємствах Кіровоградської області сума заборгованості із заробітної плати станом на 01 січня 2024 року склала 18,2 млн. гривень, що становить 0,6% до суми боргу по державі.

Порівняно з відповідним періодом минулого року борги збільшились на 5,3%, але, порівняно з попереднім місяцем вони зменшились на 38,3% (на 11,3 млн. гривень). Боргують своїм працівникам заробітну плату 12 підприємств області.

У структурі загального боргу, 54,1% - це заборгованість 8-ми підприємств приватної і колективної форми власності, 41,1% - заборгованість 2-х державних підприємств.

На 2-х підприємствах комунальної форми власності протягом 2023 року скорочено борги із заробітної плати на 47% (на 0,8 млн. гривень). Погашено у повному обсязі заборгованість на підприємствах системи охорони здоров'я області.

За результатами засідання дано відповідні доручення, спрямовані на забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати на підприємствах області.


Засідання обласної комісії
 
Корисні посиланняМаєте проблеми зору?

Оберіть зручний формат:
  
  
  
  
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
     
     
    
    
    
  
  
  
    
     ЗАЯВКА НА РОЗМІЩЕННЯ В КАТАЛОГ
       
       
       

Доступ до публічної інформації

  
  
       
© 2023, Департамент економічного розвитку та торгівлі